Skandinaavialikus võtmes sisustatud eramu Sauel


Skandinaavialikus võtmes sisustatud eramu Sauel
Foto: Kinnisvara24.ee

Leidsime Sauelt laheda kahekorruselise elamise, mis on kujundatud helges ja põhjamaises võtmes ning mille tagasihoidlikku fooni on vürtsitatud värvikate detailide ja mustritega. Õue kroonib aga tõeliselt mõnus ja kadestamisväärselt kaunis terrass!

Maja on 2017. aastal enda tarbeks täielikult renoveeritud ning elamises on kuus tuba. Esimesel korrusel paikneb suur ja avar köök, mis on võõbatud skandinaaviapäraselt valgeks. Avarust rõhutavad veelgi ülemise kapirea puudumine ja avatud riiulid. Heleda pinnaga loovad kauni kontrasti musta värvi baaripukid ja rippvalgustid.

Köök läheb sujuvalt üle söögitoaks ja elutoaks, mis on samuti üles ehitatud musta-valge kontrastidele. Värvi lisab söögilaua alla paigutatud Pärsia stiilis vaip.

Elutoas püüab pilku rõõmus päikesekollane diivan. Hubasust loovad toataimed ja hoolikasse kompositsiooni seatud seinapildid.

Maja teiselt korruselt leiab neli magamistuba, üks kaunim kui teine. Kasutatud on soliidseid halle ja rohekaid toone ning tagasihoidlikke mustreid.

Seotud lood:

Suve saaub nautida mõnusal hoovi peidetud terrassil.

Vaata rohkem pilte galeriist:

  • See kaunis kodu on müügis. Huvi korral vaata lähemalt Kinnisvara24.ee lehelt.

LOE LISAKS:

70-ndate hõnguline eramu Soome metsade keskel

Vaata ja imetle — luksuslikud basseiniga kodud, mis otsivad uut omanikku

NÕUANDEID | Kuidas kujundada Skandinaavia stiilis magamistuba