Skandinaavia disain võlub lihtsusega


Skandinaavia disain võlub lihtsusega
NORR11

Skandinaaviapärast disaini saab defineerida lihtsuse, funktsionaalsuse, elegantse lohakuse ja isegi huumori kaudu. Kodu kujundades saavutad kõige parema koosluse siis, kui liidad kokku kasutajamugavuse ja hea väljanägemise. Taani brändi NORR11.COM märksõnadeks ongi kvaliteetsed materjalid, naturaalne värvivalik, puhta joonega ajatu disain ja mugavus.

NORR11 pakub Skandinaavia disainmööblit ja laia valikut sisustus-aksessuaare. Avaras showroomis saab tutvuda toodetega ning tellimusi on võimalik teha nii kohapeal kui ka mugavalt oma kodus Norr11 online-kaupluses www.norr11.com.

NORR11

NORR11 üks põnevamaid disainereid on Rune Kröjgaard, kelle eesmärgiks disainis on näha uusi võimalusi ja leida lihtsus läbi kuju ja mõõtmete. Lihtsus, esteetika ja mugavus ongi võtmeelementideks tema loomingus.

Lisaks disainimööblile leidub NORR11 showroomis valik populaarseid naturaalseid Yankee Candle küünlaid ja stiilseid kohvilaua-raamatuid Taschenilt. Showroomi seinu kaunistavad nii nooremate kui ka tuntumate Eesti kunstnike teosed.

Seotud lood:

NORR11 showroom Rotermannis on kooslus disainist, kunstist ja inspireerivast atmosfäärist!

Showroom on avatud Rotermanni keskuses aadressil Rotermanni 5/Roseni 10. Sissepääs on keskuse aatriumi kaudu ja Sushihous'i kaudu. Kindlasti külastage meie kodulehte, kus on täielik ülevaade kõikidest toodetest.