SISUSTUSHOROSKOOP 2018 | Soovitusi igale tähemärgile, kuidas alanud aastal kodu kujundada


SISUSTUSHOROSKOOP 2018 | Soovitusi igale tähemärgile, kuidas alanud aastal kodu kujundada
Foto: Shutterstock

Kui plaanid sisustust värskendada, on alati variant lähtuda hetke kuumimatest sisustustrendidest. Kui aga hindad kodu juures isikupära ja seda "õiget" tunnetust, siis miks mitte ammutada kodu sisustamise juures inspiratsiooni hoopis astroloogiast. Igal tähemärgil on oma karakter, mida seostatakse erinevate värvide ja isegi stiilidega. Vaata, mida soovitab sulle 2018. aasta sisustushoroskoop!

1. Jäär, Sõnn, Kaksikud

JÄÄR

Jäärad on üldjuhul loovad ja hea kujutlusvõimega inimesed, kes ei pea paljuks uute asjadega katsetada ja mõnikord ka piire ületada. Seda ka oma kodu kujundades. Sõnn ei karda oma kodus hea maitse piire ületada ega pelga kombineerida erinevaid mustreid, värve ja tekstuure.

Sisustussoovitus aastaks 2018: Et sinu kodus tõenäoliselt julgest käest ja loovusest puudu ei jää, mõtle uuel aastal pigem funktsionaalsete lahenduste peale. Uue aasta märksõnaks olgu praktilisus — nii saavutad ka kodus täiusliku harmoonia kunstilise ja praktilise vahel. Kindlasti suudad oma piiritut fantaasiat rakendada näiteks mõne nutika panipaiga loomisel — olgu selleks siis toimiv garderoob või mõni asjalik raamaturiiul.

SÕNN

Sõnne iseloomustab enamasti hea maitse ning nad kipuvad ka võrreldes teiste tähemärkidega enda ümber materiaalseid asju hindama. Et neil on alati midagi teoksil, armastavad nad oma kodu ka pidevalt uute esemetega dekoreerida ega mõista inimesi, kes suudavad oma elamise alati steriilselt minimalistlikuna hoida.

Seotud lood:

Sisustussoovitus aastaks 2018: Kui armastad oma elamisse koguda armsaid pildiraame, pilkupüüdvaid küünlajalgu või dekoratiivseid nipsasjakesi, siis selle asemel, et ümbritsevase kaosesse uppuda, leia nendele asjadele oma väärikas koht. Investeeri alanud aastal mõnda toredasse vitriinkappi või restaureeri mõni vana lootustandev mööbliese — nii annab sinu kollektsioon elutoale väärika keskpunkti.

KAKSIKUD

Kaksikute tähemärki esindavad tihti rõõmsad ja avatud inimesed. Nii ka kodus — sisustuse osas on nad paindlikud ja leplikud. Sellest enam hindavad nad pigem sõpradega veedetud kvaliteetaega, mis peegeldab ka nende kodus, kus nad meelsasti lähedasi võõrustavad.

Sisustussoovitus aastaks 2018: Et kaksikute jaoks on fookuses sotsiaalne ruum, pane rohkem rõhku mugavale köögile ja elutoale. Ikka selleks, et õhtusöögid sõprade seltsis oleksid veelgi mõnusamad. Hea mõte on lisada söögituppa mõni hubane aktsentvalgusti, mis aitab meeleolu luua.