Sinine, must ja valge — ideid stiilse pidulaua kujundamiseks


Sinine, must ja valge — ideid stiilse pidulaua kujundamiseks
Foto: Shutterstock

Kui plaanid vabariigi aastapäeva kodus tähistada ja külalisi võõrustada, tasub mõelda ka sellele, kuidas lauda temaatiliselt kaunistada. Noppisime välja mõned lahedad ideed, kuidas lipuvärvidest inspiratsiooni ammutada! Selleks, et lauale pisut temaatilist nooti lisada, ei pea ilmtingimata viimasel hetkel poodi tormama — piisab ka mõnest õiges toonis lindikesest või salvrätikutest.


Kõige olulisemaks aksessuaariks peolaual on loomulikult nõud. Ja miks mitte mängida rohkem värvidega — sinised taldrikud, supikausid ja kohvitassid näevad vahelduseks valgetele väga värskendavad välja. Tagasihoidlikuma peolaua saab, kui tuua värvilistele lauanõudele kontrastiks pisut maalähedast kangast laualina näol ja üksikuid puitdetaile, mis rõhutavad meie armastust looduse vastu!

Lipuvärve ei pea tõlgendama väga jäigalt, oluline on luua meeleolu. Sünnipäevalaual loovad rahvusliku tunde ka kaunid sügavsinised toonid.

Muidugi on hea mõte kombineerida sinist, musta ja valget. Värvuseid saad sisse tuua ka pisikeste aksessuaaride ja detailide näol.

Pidulikul laual olgu oma koht küünlal!

Vaata rohkem ideid galeriist:

Seotud lood:

LOE LISAKS:

Sisekujundaja Anita Karma: Kuidas kujundada toimivat söögituba?