Sametiga pikitud šikk elamine


Sametiga pikitud šikk elamine
www.plumguide.com

Mõnusalt pehme ja luksuslik samet on taas tegemas võidukäiku ja seda leiab ka ühe stiilse kodu stiilses elutoas. Nii diivan kui ka diivanipadjad on rüütatud sameti eri toonidesse, jättes elegantse mulje. Lahedaid ja hoolikalt valitud kooslusi leiab selles Londonis asuvast elamisest veelgi.

83-ruutmeetrine korter asub ühes Londoni kõige traditsioonilisema arhitektuuriga linnaosas — Bayswateris. Sealsete majade sissepääsud on sammastega ja väiksed murualad maja ees on puhtad ning kaunid — iga kodu uhkuseks!

Selle kodu elutuba hakkab silma sameti maitseka kasutusega — šikk ja pehme. Sobitatud on sameti eri toonid, mis püüavad iga siseneja pilku. Samet lisab omal moel sensuaalsust ja hubasust. Pehmust leiab ka berber-vaibast. Mööbel on kombinatsioon modernsest ja 1950ndate stiilist. Muidugi leiab igast stiilsest kodust ka kunsti.

Lastetuba on helgetes toonides ja lihtne.

Vannitoa iseloom peitub eelkõige tema lihtsuses ja läbi mõeldud kasutusmugavuses unustamata seejuures klassikaliselt stiilset joont.

Seotud lood:

Kui satud Londonisse, siis on võimalik selles kodus ka peatuda. Huvi korral leiad rohkem infot www.plumguide.com lehelt.

LOE VEEL:

MOES | Taasavastame luksusliku ja sensuaalse sameti

Aiadisainer Merilen Mentaali teine kodu Supilinnas

FOTOD | Need on 2018. aasta trendivärvid sisekujunduses