Saksa disaineri diivanid Eestis


Saksa disaineri diivanid Eestis
Diivan Slash

Mööblisalong Sophisticated Living diivanid, voodid väljendavad nooruslikku ja urbaniseerunud elukeskkonda ja vaateid. Saksa brändi kollektsiooni kuuluvad nii tänapäevased kui ka klassikalised pehme mööbli tooted, mis on mõeldud elutubade, töötubade, magamisitubade ja ühiskondlike ruumide sisustamiseks. Kollektsiooni kaasautoriks ja paljude mudelite autoriks on Saksa disainer ja arhitekt Ralf Hüllemann.

Saksa disainer ja arhitekt Ralf Hüllemann


Sophisticated Living annab klientidele võimaluse ise komplekteerida vastavalt oma vajadustele sobiv diivan. Iga mudel hõlmab erineva suurusega mooduleid. Erinevad mudelid lubavad lõpmatult kombineerida üksikuid mooduleid, diivaneid, tugitoole, tumbasid, lebosid, lahtikäivaid diivaniosasid. Leia vaid õige suurusega padjad! Ja selleks pakume erinevaid kangaid Itaaliast, Rootsist, Leedust jm. Alates maikuust on meie valikus Hispaania vapustav kangakollektsioon — üle 30 uue kangamustri erinevates värvitoonides.

Voodite korpused, päised ja raamid annavad omavahel kombineerides tulemuseks täiesti uue loomingu, uue magamiskoha
Seotud lood:

Voodite kontseptsioon on pidevalt muutuv nagu magamiskoha areng üldiselt. Pehmendatud voodikarkassid, lahtikäivad diivaniosad on huvitavalt disainitud ja moodsalt kohandatud uude kiiresse elustiili. Voodite korpused, päised ja raamid annavad omavahel kombineerides tulemuseks täiesti uue loomingu, uue magamiskoha.

Diivan SL_Local


Diivan Slope

Koos teiega vaatame tulevikku ega jäta midagi unistusteks — meie täidame unistused!

Mööblisalong Sophisticated Living
www.sophisticated.ee
www.sophisticated-living.de
info@sophisticated.ee
www.facebook.com/elegantneelustiil
tel. 670 38 38
mob. +372 59 12 3822