Raudrüüsse riietatud suvekodu linnainimesele

 (2)
Raudrüüsse riietatud suvekodu linnainimesele
Foto: vipp.com

Sisustuskaupade müügiga tegelev Taani ettevõte Vipp on tehaseliinid tööle pannud hoopis teistlaadi toodanguks. Nimelt on valmimas esimesed terasest suvekodud, millega tuleb kaasa ka tõeliselt stiilipuhas sisekujundus. Ära jääb õiges mõõdus mööbli ja teiste sisustuselementide valimise vaev, sest elamine on viimse detailini sisustatud!

Morten Bo Jenseni disainitud 55-ruutmeetril paikneva eksklusiivse maja võib soetada 580 000 euro eest ning selle installeerimine võtab aega kõigest 3-5 päeva. Krõbeda hinna eest saab end aga hellitada korraliku täispaketiga — maja on sisustatud viimse detailini ja ära pole unustatud isegi voodipesu, käterätikuid ega hambaharjatopse. Allveelaevast inspireeritud terasmaja järgib ühest küljest industriaalset esteetikat, teisalt sulab ta tänu hiiglaslikele klaasakendele sujuvalt looduse rüppe.

Kahel tasapinnal paiknev elamine koosneb avarast köögist, elutoast, vannitoast ja teisel korrusel asuvast magamistoast. Interjööris domineeriv tume toon ei mõju üldsegi süngelt, sest selle foonilt pääsevad mõjule ümbritsevast loodusest pärinevad värvid ja vaated.

Seotud lood:

Terasest köögimööbel on elegantne ja praktiline. Kogu sisustuse on disaininud Vipp’i enda disainerid. Lisaks on köök varustatud parima tehnikaga Mielelt ja Smegilt.

Esimesel korrusel paikneb õuevaatega puhkenurk koos jaapani stiilis päevavoodiga. Teise korruse katuseakendega magamistuppa pääseb ainult redeli abil.

Selge ilmaga avaneb voodist imeline vaade tähistaevale!

Suur laud elutoas sobib nii seltskondlikuks õhtusöögiks kui ka kodukontoriks.

Musta mähtud vannitoa seinu katab teras, samast materjalist on ka vannitoamööbel.

Kogu elamises on rõhk funktsinaalsetel lahendustel. Esikus asuv garderoob on peidetud seina sisse.

Allikas: vipp.com

LOE LISAKS:

Paadikuurist sai suvemaja

Viis kaunist ja omanäolist Pärnu suvituskorterit

Detailideni täiustatud talukompleks reljeefsel maastikul