Puitviimistlus toob magamistuppa rahu ja hubasust


Puitviimistlus toob magamistuppa rahu ja hubasust
Fotod: Shutterstock

Magamistuba on koht, kus veedame oma elust ligi kolmandiku. Nii erilise koha sisustamist ei tasu seega alahinnata — hästi planeeritud magamistoas on uni efektiivsem ja meel puhanum. Kogusime kokku põhjused, mille poolest on puit magamistuppa sobiv materjal ja noppisime välja fotod kadestamisväärselt kaunitest magamistubadest, mille viimistluses on kasutatud puitu.

Puit on orgaaniline ja hingav materjal

Plastikusegune tapeet ega paks värvikiht ei suuda iial luua nii looduslähedast ilmet kui puit. Lisaks on puit orgaaniline ja hingav materjal, mis parandab ruumis õhu kvaliteeti.

Puit isoleerib heli ja hoiab temperatuuri

Üha enam on populaarsust kogumas puidust seinapaneelid, mis lisaks esteetilise välimusele aitavad helisid summutada. Põneva säästuversiooni naturaalsest seinapaneelist saad teha näiteks puitkiudplaadist.

Puit loob sooja ja hubase interjööri

Puit suudab teha võrdväärselt hubaseks nii pisikesed ja pimedad kui ka liialt suured ja avarad ruumid. Puit mõjub soojalt ja kaitsvalt, mistõttu on materjal igati sobiv just magamistuppa.

Seotud lood:

Puit on alati stiilne

Kui tapeedimustrid või värvitud seinad sõltuvad muutuvatest trendidest, siis puit on alati stiilne ja turvaline valik, mis ei lähe kunagi moest.

Puit on vastupidav ja kergesti hooldatav

Kui tapeet kolletub või hakkab ühel hetkel narmendama, siis puit on üks vastupidavamaid ja kergemini hooldatavamaid materjale. Kui soovid kodust interjööri uuendada, on toonitavate puiduõlide abil võimalik kiirelt ja lihtsalt ruumi värskendada.

LOE LISAKS:

Puit koduses interjööris on kaunis ja aegumatu lahendus

Sisearhitektid KARM&KRISTIANSON: Kuidas kujundada magamistuba