PÕNEV KODU: Elamine kui helesinine unistus


PÕNEV KODU: Elamine kui helesinine unistus
City24

Üldiselt valitakse oma koju turvaline ja rahulik sisekujundus, kuid mõni armastab väljakutset ja eripära. Just seda leiab ühest kenast City24.ee portaalis müügis olevast helesinisest kodust. Kõrgete lagedega elamine on avar ja valgusküllane. Sisekujundust iseloomustab julgus ja detailirikkus.

Kahetoaline korter on 10 aastat tagasi ümber ehitatud kolmetoalisest. Kaks suuremat tuba ehitati kokku ja nii on elutoa suurus ligi 40 ruutmeetrit, kaotati ära pikad koridorid, ehitati kokku vannituba ja tualett.

Korteris hakkab silma maitsekas skandinaaviapärane stiil — vintage jätkab võidukäiku!

Ühtegi kandekonstruktsiooni renoveerimise käigus ei muudetud. 2016. aasta suvel tehti värskendusremont — värviti seinad ja laudpõrandad. Sinise kõrval on teisigi julgeid värvitoone! Vannituba on näiteks saanud roosakaspunase sisu, must põrand tasakaaluks.

Kõrgel esimesel korrusel asuval korteril on läbi maja planeering. Elutoa ja köögi aknad avanevad sisehoovi, magamistoa aknad läänesuunal. Avaras magamistoas on ka garderoob, siin pääseb mõjule liivakarva värvigamma põimitud siniste aktsentide-aksessuaaridega.

  • See äge korter on müügis. Rohkem pilte ja infot näed SIIT.