Pensionäri kaks tuba suures majas

 (1)
Pensionäri kaks tuba suures majas
Pensionäri kaks tuba suures majasFoto: Algis Laane, www.boke.ee

Nõmme ja Pääsküla piiril asub suur eramu, kus elab viieliikmeline pere ja kass. Selles loos kirjutame vaid selle maja kahest toast, kus on end sisse seadnud üks pereliige — vanaema. Tema käsutuses on kaks Skandinaavia stiilis tuba ja tualett. Teistega saab rõõmsalt jagatud kööki ja muid eluruume.

Kuna südamelähedane on hele ja põhjamaine stiil, siis otsustati üheskoos ette võtta reis Soome ja kogu sisustus osteti IKEAst. Elutuba on paraja suurusega, siin on olemas kõik mis vaja. Siit pääseb ka magamistuppa — ukse järele perenaine vajadust ei tunne ja nii on visuaalselt avaramgi.

Elutuppa mahub ära ka arvutinurk, mis on mõnusalt kompaktne. Toas on mugav diivan, kus lapselapsed tihti koos vanaemaga aega veedavad. Klaasustega kapi sisuks on perenaisele tähtsamad asjad, mis elu jooksul kogunenud. Siin on hea neile aeg-ajalt pilk peale heita.


Seotud lood:

Magamistuba on lihtne ja rahulik. Tooni annab siin kerge roheline, 

Seina ääres on madal kapike, riiulitesse on paigutatud karbikesed ja kastid, kuhu saab ilusti asjad ära sättida. Seinale toetub suur ja lihtne valge raamiga peegel. Kaunis keraamiline kauss on perenaise õe voolitud.


Tualetis on samuti tooniandjaks roheline ja tähelepanu on pööratud sisustusaksessuaaridele, mis teevad olemise hubasemaks. Kaunilt sätitud rätikud, tualettpaber, lõhnaküünal…Fotod: www.boke.ee