Pastelsete toonidega pikitud helge ja maalähedane linnakodu


Pastelsete toonidega pikitud helge ja maalähedane linnakodu
Alvhem

See ruumikas ja helgetes toonides kujundatud kodu pakub mõnusat olemist pererahvale ning külalistele jagub uudistamiseks põnevaid detaile. Maja asub Götebori linnas, kuid rohelises piirkonnas. Eraldi korrusel paiknevas korteris on loodud maalähedane sisekujundus — see sobib justku valatult maalähedases stiilis majaga. Vaated avanevad igasse ilmakaarde — nii saab kogu päeva jooksul maksimaalselt valgust kinni püüda.

Avarasse elamisse mahuvad köök, elutuba, pesuruumid ja kolm magamistuba. Ruumi on seal 91 ruutmeetrit. Korter renoveerit mõned aastad tagasi, tammeparekett mõjub heleda interjööri kõrval värskendavana. Soliidne mööbel ja disainielemendid on kvaliteetsed ja hoolikalt valitud.

Kui korter osteti, siis asus köögis söögituba ja köök oli hoopis ühes praeguses väikses magamiatoas. Planeeringut muudeti nii, et köök ja söögituba moodustavad pilkupüüdva terviku. Köögis on olemas ka sahver. Pilkupüüdev tapeet köögis pärineb Sandbergi kollektsioonist "Emma". Kuldsed köögikapinupud lisavad elegantsi.

Lihtsas, kuid maitsekas elutoas loob meeleolu kamin.

Seotud lood:

Magamistubadele lisab omapära kaldlagi, neist leiab huvitavaid sisustuslahendusi ja -elemente.

See kodu on müügis ja huvi korral saab rohkem infot ning pilte vaadata Alvhem.com lehelt.