Panoraamvaade linnale ja merele

 (1)
Kodu Lootsi tänaval Tallinnas
Kodu Lootsi tänaval TallinnasFoto: OK Capital

Kuuendalt korruselt mere ääres avaneb võimas vaade - imelised päikesetõusud- ja loojangud. Just nii paistab ühest pealinna korterist. Tegemist on äsja remonditud ja sisustatud uue korteriga, kus rõhku on pandud tervikule. Üldist pilti ilmestavad maitsekad aksessuaarid. Vaadete kõrval on pilgupüüdjaks omanäoline saun.

Ligi 95-ruutmeetrise korteris on avatud planeering, elutoa ja magamistoa maast-laeni aknendest avaneb vaade linnale. Elutoas on kasutataud ühes seinas viimasel ajal trendikat fototapeeti.

Magamistoas on mahedatele toonidele lisatud julgemat värvi ja tulemus on igati nauditav.

Hästi on sobitatud voodikate- ja voodipeats ning tapeet — neist kõigist leiab ruudumotiivi.


Siseviimistluses on kasutatud naturaalseid materjale: eritellimusel valminud köögimööbel, sisseehitatud garderoobikapid, põrandatel pähkliparkett ja siseuksed on kaetud sama puu spooniga, disaintapeedid ja -valgustid, modernsed LED valgustuslahendused jne.

Seotud lood:


Köögis lisavad rõõmsust kollased toolijalad.


Vannituba on rahulik ja naturaalsetes toonides. Suur peegel teeb ruumi avaramaks ja kes õtles, et lilled-taimed peavad toas olema - siin on need hoopis õues ja taimeilu saab nautida läbi klaasi.

Kui tavaliselt oleme harjunud nägema heledat sauna, siis siin on see hoopis tume, mis loob müstilisemat meeleolu. Hästi läbi mõeldud valguslahendus loob erilise olustiku.

Korteri planeering: valgusküllane elutuba, avatud planeeringuga köök, 2 magamistuba, vannituba, saun, suur panipaik, esik, rõdu.

Korter on müügis kinnisvaraportaalis city24, vaata lähenalt SIIT.