Panga serval ja vaatega merele — kodu, kus armastatakse värve

Kodu kolmel korrusel
Panga serval ja vaatega merele — kodu, kus armastatakse värve
Panga serval ja vaatega merele — kodu, kus armastatakse värveFoto: Sven Soome, MyHome

Kaunis ja väga hea tundega kodu vaikses tupiktänavas Luccas on värvikirev nii seest kui ka väljast. Interjööris on julgesti kasutatud kogu värvipaletti, õues annavad tooni looduse värvid. Privaatne kinnistu on ümbritsetud pankrannikust, metsast ja merest. Siit avanevad vaated merele, Kakumäe poolssaarele ja Tallinna vanalinnale.

Maja on ehitatud hoole ja armastusega koduks, kus kõik detailid on läbi mõeldud. Sisekujunduses on iga valitud detail muu interjööriga kooskõlas ja mitmel pool hakkab silma idamaise stiili kerge puudutus. Siin on palju avarust ja õhku, suured aknad vaatega aeda ja kogu ümbritsevale looduskeskkonnale on hindamatud. Kogu majas on läbivaks märksõnaks kvaliteet! Maja arhitekt on Riina Altmäe, sisearhitekt Rein Nurmse ja sisekujundus Kaia Karjatse.

Kolm korrust annavad elanikele privaatsuse, kaotamata seejuures ühendatust, mida võimaldavad rõdud ja terassid, kust avanevad vaated kõigis suundades.

Majas on neli magamistuba, kabinet, suur laste mängutuba, kolm vannituba. 

Seotud lood:

Laste jaoks on siin palju ruume ja võmalusi, et olla, mängida, kasvada rahulikus ning inspireerivas keskkonnas. Lastele mõeldes on majja ehitatud ka õdus saunakompleks basseiniga.

Aed on kujundatud eri tasapindadele, seal kasvavad suured puud ja silmailu pakub väike tiigike!

Kinnistult viib looklev väike tee privaatsesse randa ja sealsamas kõrval asub ka Tabasalu looduspark.

Maja asub suurepärases kohas Tallinna piiril, väga hinnatud Lucca elamurajoonis. Maja on müügis MyHome lehel, vaata lähemalt SIIT.