Osale Safrani ökokodu fotovõistlusel!


Osale Safrani ökokodu fotovõistlusel!
Safran

Käes on aeg tunnustada kõige ilusamaid, lennukamaid ja huvitavamaid naturaalse siseviimistlusega kodusid! Kui sinu kaunis kodu on ehitatud ja viimistletud keskkonnasõbralikkust silmas pidades, siis osale fotovõistlusel, olgu su kodu maalähedane või modernne!

Võistlusel osalemiseks:
1. Tee foto(d), kus oled viimistlemiseks kasutanud looduslikke materjale (krohvid, pahtlid, värvid, õlid, vahad, tadelakt, stucco jms).
2. Saada foto(d) või nende allalaadimise link aadressile tallinn@safran.ee.
3. Foto(de) kirjelduses too välja, mis ja kelle materjale oled kasutanud. Märgi palun ära ka ökokodu asupaik. Kirjeldusena võid fotodele lisada, millal viimistlustöid tehti, milline oli protsess ja kuidas lõpptulemusega rahul oled!

Ootame fotosid 10. juulini ja 11. juulil avatakse Delfi moodnekodu.ee portaalis hääletus, mille käigus saavad kõik soovijad oma lemmik-ökokodule hääle anda! Safrani Ökokodu uhke tiitliomanik selgub 21. juulil!

Hääletuse esimene koht autasustatakse Safrani 150-eurose kinkekaardiga, teine koht 60-eurose kinkekaardiga ja kolmas koht 40-eurose kinkekaardiga. Žürii (Safrani, Hea Maja Poe ja Maalermeistri esindajad) annab välja ka kaks eriauhinda — mustrirullikomplekti ja 50 euro väärtuses Maalermeistri kaseiinkrunti- ja värvi!

Seotud lood:

Põnevamatest kodudest teeme ka lood moodnekodu.ee lehele.

Kodude alla kuuluvad ka suvilad, maamajad ja kõik, mis mõnusaks elamiseks mõeldud!

www.safran.ee