Oot-Oot Stuudio kollektsiooni on lisandunud uus toode — diivan FREND


Oot-Oot Stuudio kollektsiooni on lisandunud uus toode — diivan FREND
Sõbralik diivan FREND

Elegantne detailikäsitlus ning aegumatu vorm on väärtused, mis võtavad hästi kokku diivani FREND olemuse. Disainer Marko Ala kirjeldab diivanit ausa ja püsiva mööbliesemena, mis järgib Oot-Oot Stuudio poolt kehtestatud standardeid kvaliteedile ja vastupidavusele.

“Igasugune vigurdamine tuleb ja läheb, aga kui vorm on viidud sellisesse täiuslikkusesse, et kuskilt pole midagi ära võtta ja midagi puudu ka ei ole, siis jääb ta kestma,” selgitab disainer Joonas Torim Frendi loomise põhimõtteid.

Põhjalikult läbi mõeldud detailid annavad kasutajale piisavalt mänguruumi, et luua endale sobiv diivan, jäädes seejuures vormilt alati rafineerituks ja ajatuks.

Frend on saadaval kahes pikkuses ja variandis: klassikaline ning väljaulatuva osaga diivan. Diivani karkass on valmistatud vastupidavast kasepuust ja kasevineerist. Metallist sik-sak vedrud, kõrgema klassi HR poroloon ning kõrgekvaliteedilised kangad garanteerivad diivanile pika eluea.

Valikus on nii hele saarepuust tikkjalg kui ka metalljalg. Diivanile pakub lisavõimalusi eraldiseisev tumba. Frend uue liikmena Oot-Oot Stuudio tootevalikus on loodud kokku sobima teiste toodetega kollektsioonis, olgu selleks asümmeetriline diivanilaud või mänguliste ustega tv-kapp.

Oot-Oot Stuudio tooted on disainitud ja valmistatud Eestis.
Uudistada saab kodulehel www.oot-oot.com või showroomis, mis asub pealinnas Baltika kvartalis Veerenni 24.

Seotud lood:

Klassikaline helehall diivan


Julge ja värvikas opaal