Oliivivärvidest samblatoonideni — rohelise ja valgega kujundatud kontrastirikas kodu


Oliivivärvidest samblatoonideni — rohelise ja valgega kujundatud kontrastirikas kodu
Foto: Fantastic Frank

Roheline on looduse värv, millega oleme harjunud seostama kõike elavat ja positiivset ning seetõttu sobib see värv peaaegu kõikjale. Selles kodus on omavahel kõlama pandud rohelise erinevad varjundid oliivirohelisest samblatoonideni — tulemuseks on mõnus ja rahulik oaas, millest tasub kindlasti inspiratsiooni ammutada!

Tugevate ja tumedate toonide kasutamisel on oluline nende intensiivust heledama ja mahedama paletiga veidi tasakaalustada. Kuigi elamises on kasutatud rohkelt rohelise erinevaid varjundeid ja iga kodutekstiil on pisut ise nägu, on tulemus tänu valgele foonile tasakaalukas ja harmooniline.

Valgelt toonilt tulevad kõik teised imeliselt esile. Ka üksikud toataimed pääsevad kenasti mõjule ja loovad kodutestiilidega maitseka koosluse.

Magamistoa sein on vaidlemise koht — kellele sinine, kellele briljantroheline. Viimistlus on haakuma pandud hallikasrohelise kardinaga. Nagi on aga lõbusalt säravroheline.

Köök seevastu on valgemast valgem ja on ülejäänud elamisele kenaks balansiks.
Seotud lood:

Rikkalik roheline samet elutoas ja ülimalt lakooniline mööbel mujal elamises on headeks näitedeteks, kuidas ühendada minimalism ja maksimalism.

Metsarohelise kardina taha on peidetud panipaik. Tugevale toonile sekundeerub lihtne ja armas ruudumuster tapeedil.

Fotod: Fantastic Frank

LOE LISAKS:

Millised värvid interjööris sobivad sinu tähtkujuga

ENNE JA PÄRAST │ Hämar staliniaegne korter renoveeriti säravalt helgeks

Värvipsühholoogia: millist mõju avaldavad värvid sinu kodus

FENG SHUI │ Too õigete värvide abil koju edu, rikkus ja heaolu!