Nutikalt sisustatud ühetoaline korter, mis mõjub suurelt ja avaralt


Nutikalt sisustatud ühetoaline korter, mis mõjub suurelt ja avaralt
Foto: Alvhem.com

Ühetoaline korter eraldiseisva köögi ja ilma magamistoata ei tundu paljude jaoks ehk kõige ahvatlevam pakkumine. See armas skandinaavialikus vaimus kujundatud korter Göteborgis on aga heaks näiteks, et koduse ja praktilise elamise saab sisse seada ka kõige kapriissemasse ruumi.

Korterisse ei pääse mitte trepikoja kaudu, nagu kortermajades enamasti tavaks, vaid otse õuest. Esikusse viib kitsas puittrepp.

Väikeses esikus on püütud luua võimalikult õhulist üldmuljet. Raskete kappide asemel ehib ruumi kitsas redelit meenutav riiul ja mõned üksikud nagid.

Esikust vasakule küljele avaneb helge ja valgusküllane elutuba, mis avaldab austust valge värvi imelisele omadusele ruume visuaalselt avaramaks muuta. Värvi ja värskust toovad tuppa suur sinepikollane diivan ja triibumustriga vaip.

Et lagede kõrguseks on korteris kolm meetrit, siis on ruumi kõrgem osa nutikalt ära kasutatud — sinna on rajatud poolkorrus magamistoa tarbeks.

Seotud lood:

Magamistoas on küll madalad laed, kuid hubasust on see-eest ülearugi!

Esikust paremale jääb musta ja valgega kujundatud kaunis köök. Köögimööbel on paigutatud suurte akende ette ja söögilauda asendab pisike köögisaar.

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Alvhem.com

LOE LISAKS:

FOTOD │ Üleni valge kodu, mis mõjub helgelt, värskelt ja õhuliselt

FOTOD | Kuidas kujundada võluvalt pariisilik magamistuba

FOTOD | Lahedad ideed, kuidas fotodega kodu kaunistada