Numeroloogia: millist tähendust kannavad numbrid sinu kodus

 (2)
Numeroloogia: millist tähendust kannavad numbrid sinu kodus
Фото: Unsplash

13 ja reede on päev, kus mõtleme numbrite maagilisele mõjule rohkem kui mõnel teisel päeval. Keskajast pärinev legend selle numbri õnnetust mõjust jälitab meie kultuuriruumi tänase päevani — näiteks puuduvad paljudes hotellides seda numbrit kandvad toad või isegi korrused, lennukites pole 13ndat rida jne. Uurisime, mida arvab numeroloogia meie maja- ja korterinumbritest ning millise numbriga kodud on elamiseks soodsamad ja millised mitte — vaata järele, milline energia saadab sinu kodu!

Numeroloogia on iidne esoteeriline distsipliin, mis otsib seoseid arvuliste parameetrite ja kosmiliste energiate vahel. Kui elad eramajas, on sinu kodu numbriks maja number, kui kortermajas, siis omab tähendust just korteri number. Kui sinu maja või korteri number on ühekohaline, siis see ongi sinu kodu numeroloogiliseks numbriks. Kahe- ja kolmekohalised numbrid liidetakse omavahel nii, et tulemuseks oleks üks number. Näide: Korteri 25 kodunumber on numeroloogia järgi 2+5 = 7. Korteri 78 kodunumber numeroloogia järgi on 7+8 = 15. 1+5 = 6.

Number 1

Number 1 tähistab numeroloogias teekonna algust, värskust, iseseisvust, kasvamist ja otsinguid. Sarnane vaimsus iseloomustab ka selle numbriga kodude elanikke, kes on töökad, järjepidevad ja tihti ka teistest edukamad. Selle numbriga kodus soovitab numeroloogia hoida puhast ja minimalistlikku joont ning vältida üleliigseid asju ja mööblit, mis energia voolavust ja arengut pidurdavad. Värvidest on soositud valge, kuldne ja puhtad erksad värvid.

Seotud lood:

Number 2

Selle numbriga kodu märksõnadeks on mugavus, soojus, hubasus ja külalislahkus. See on kodu, mis tagab harmoonilise pereelu ja kus pereliikmed tunnevad end turvaliselt ja kaitstult. Elanikke iseloomustab ülim diplomaatilisus suhtlemisel ning austus ja toleratnsus üksteise vajaduste suhtes. Värvidest on soositud roosad, valged ja kreemikad toonid.

Number 3

Seda numbrit kandev kodu on innustunud loomingulisest energiast, vabadusest ja piirangute puudumisest. Et selles majas ei kehti distsipliin ja ranged reeglid, sobib see kodu hästi elujanulistele ja loomingulistele inimestele lubades neid kostitada rohkete ja eripalgeliste emotsioonidega. See on kodu, kus käib palju külalisi ja kus ei hakka mitte kunagi igav. Rahu ja privaatsust hindavale inimesele ei ole see number aga parim valik. Värvidest on soositud kollased ja lillad toonid.

Number 4

Märksõnadeks on turvalisuse ja stabiilsususega seotud küsimused. Sellele numbrile omane energia tähendab rasket tööd, pidevat arenguprotsessi ja vajadust asju pidevalt ümber organiseerida. Kodu sobib praktilistele inimestele ja soosib töötegemist oma äri või peresuhete kallal ning lubab oma elanikele anda häid õppetunde aususest, turvalisusest ja tasakaalust. Et numbri varjupool kõneleb probleemsetest suhetest ja majandusraskustest, soovitatakse kodu energiat parandada iluaiaga või lillede ja toataimedega. Korteri või maja uks soovitatakse värvida erksat värvi. Sisekujunduses on soositud maavärvi toonid — pruunid, rohelised, beežid ja valged.

Number 5

Seda numbrit kandev kodu kihab pidevalt külalistest, seltskonnaüritustest, rohketest tegemistest ja uutest plaanidest ning elanikel on koguaeg kiire. Kodu rahutu loomus iseloomustab ka selles elavaid inimesi, kelle pidev tegutsemisjanu ei saa mitte kunagi rahuldatud. See kodu on kõike muud, kui rahulik koht, kus end peale tööpäeva korralikult välja puhata. Võib ka juhtuda, et elamine vajab pidevat remonti või ümberkujundamist, sest seal leidub alati midagi, mille kallal nokitseda ja kõpitseda. Soositud on erksad ja särtsakad värvid.

Number 6

Selle kodu energia on suunatud ilule, täiusele ja sümmeetriale ning sobib imeliselt peredele ja loomingulistele inimestele. Numbri positiivne mõju pakub rohkelt rõõmsaid elamusi ja soosib häid suhteid nii pereliikmete kui sõpradega. See on kodu, kus lapsed tunnevad end kaitstult ja turvaliselt. Märksõnadeks on köösöö ja pühendumine. Sisustuse puhul ähvardab seda kodu ülekuhjamine liigsete värvide ja sisustusaksessuaaridega. Et harmoonilist energiat säilitada, on soositud omavahel harmoneeruvad toonid.

Number 7

Spirituaalsest energiast tiivustatud kodu on tõeline kindlus neile, kes naudivad omaette olemist ja mõtisklemist. Kodu soosib rahu, teadmiste otsinguid ja vaimsust. See on koht, kus leida aega iseenesele, et end läbi ja lõhki tundma õppida. Numbrit kandev elamine sobib eelkõige vaimsete huvidega inimesele ning selle energia võib osutada takistavaks teguriks neile, kes on liialt keskendunud materiaalsetele väärtustele. Sisekujundus soosib avarat ja õhulist interjööri, kus ei oleks liiga palju mööblit.

Number 8

Jõulise energiaga kodu soosib majanduslikku heaolu, jõukust ja edu ning sobib eriliselt hästi neile, kes on orienteeritud saavutustele. Et fookus ei nihkuks perelt ainult tööle, on soovitav seda numbrit kandva kodu omanikel pöörata piisavalt tähelepanu ka perele ja lastele. Viljakas energia eeldab ka modernset ja luksuslikku sisustust — katkised ja päevinäinud esemed hoia elamisest eemal! Värvidest on soositud maalähedased beežid ja üksikud punased aktsendid.

Number 9

Selle kodu energia on keskendunud armastusele, kaastundele ja aktsepteerimisele. Elanikud on sageli tugeva empaatiavõimega maailmaparandajad, kellele läheb korda ka teiste heaolu ja käekäik. Selles kodus on sõbrad alati oodatud, hoolimata kellaajast ja kuupäevast. Soositud on kahvatud ja külmad toonid ning toataimed.