Nopime jõuluilmelist Eesti disaini


Nopime jõuluilmelist Eesti disaini
Igaühele midagi!

Külmal ja pimedal ajal vajame sooja ja valgust ning meie oma disainerid-tootjad pakuvad seda küllaga. Nopime talvehõngulist disaini, mis sobib nii kingituseks kui ka iseendale meele rõõmustamiseks.

Tõeliselt šikk — marmorist ja vasest küünlahoidja Tulepurikas
Valhalla

Marmori ja vase kombinatsioon on vallutanud disainimaailma juba mõnda aega. Eriti popp on see Skandinaavia disainis. Klassikaline marmor koos vasega moodustavad elegantse paari, mis sobib ideaalselt pidulauda kaunistama.

Jõulude eel ja pimedal ajal kulub küünlaid sõnaseletamatult palju ka Valhalla disainer Terje enda kodus. Peale aroomteraapiliste küünalde, mis loovad mõnusa lõhnabuketi, on vaja põlema panna ka pikad lõhnatud küünlad. Süvenes mõte disainida üks elegantne ja ajatu küünlahoidja. Nii lisandus Valhalla tootevalikusse Itaaliast pärit šiki hallikasvalge Carrera marmori jääkidest valmistatud, pikkadele küünaldele mõeldud küünlahoidja Tulepurikas.

Lihtsa joonega Tulepurika vasksed fikseerijad hoiavad küünlad turvaliselt oma pesas ning eraldavad marmoraluse ja küünla visuaalseks tervikuks. Marmoraluselt peegelduvad leegid loovad erilise kameeleonliku tulekuma. Siia sobivad klassikalised valged ja hallikarva küünlad, kuid miks mitte ka nude-tooni heleroosad küünlad.

Valhalla Tulepurika ja teiste sisustusaksessuaaridega saab tutvust teha jõuluaegses Valhalla pop-up-poes Telliskivi loomelinnaku esimese korruse kaubatänaval.
valhallafactory.com

Seotud lood: