Nolte Küchen stiilsed köögid nüüd ka Tallinnas


Nolte Küchen stiilsed köögid nüüd ka Tallinnas
Nolte

Nolte Küchen avas Tallinnas esinduskaupluse, mille avaral, umbes 200-ruutmeetrisel müügipinnal saab tutvuda kuue köögiga. Need esindavad meie praegust programmi, mida on täiustatud 2015. aastaks tehtud uuendustega: uue korpusekõrgusega MATRIX 900 ning individuaalset planeerimist võimaldav mattlaki-kontseptsioon kahe värviskaala ja 16 värvusega nelja tüüpi fasaadide jaoks.

Need erinevad stiilid ja pinnaviimistlused ei kajasta mitte üksnes toodete kvaliteetsust ja valiku mitmekesisust, vaid ka nende paindlikkust disainerite ja lõppklientide silmis. Kõik need omadused on uues esinduskaupluses suurepäraselt esile toodud.

Matthias Berens, kes ekspordijuhina vastutab tootemargi arendustöö eest välisturgudel, kiitis väljapaneku teostust: „Me paneme suurt rõhku sellele, et meie kööke esitletaks soojas ja hubases atmosfääris. Tallinnas on sellega suurepäraselt hakkama saadud ja külaliste meelest oli see väga nauditav. Meie eesmärk on tagada Nolte Küchenile Baltikumis kvaliteetsete toodete pakkuja maine ja näidata oma Saksa kvaliteeti. Esinduskaupluse avamine on selles suunas oluline samm.”

Tallinnas pakutavate köökide puhul on kasutatud tuntud Saksa ettevõtete köögi tehnikat. Nende ettevõtete hulka kuuluvad nii Siemens, Gaggenau, Miele kui ka Bora, mis on auhindu võitnud ambitsioonikas tootja.

Seotud lood:

Tallinnas asuva esinduspoe kohta leiate rohkem teavet veebilehelt www.nolte.ee või Facebooki kontolt www.facebook.com/nolte.estonia.

Eesti esimene Nolte Kücheni esinduskauplus avati 19. novembril 2014.