Müüriäärne loft Kalamajas võlub ehedusega

 (3)
Müüriäärne loft Kalamajas võlub ehedusega
Foto: Uusmaa

Tippdisainerite käe all on sündinud unikaalne kodu, kus ajaloolised, tsaariaegse KaDeWe sigaritehase ruumid kohtuvad moodsate tipptasemel sisustuslahendustega. Laed on puhastatud ja eksponeeritud võimalikult originaalsel kujul. Seinte viimistluseks on hele marmor-lubikrohv ning puhastatud või üle värvitud taaskasutatud tellised, mis annavad edasi loftilikku ja ajaloolist hõngu.

Igatahes on sisearhitekt Galina Burnakova ja arhitekt Gert Sarv tabanud üheskoos naelapea pihta ning loonud oivalise atmosfääri.

Tubades on õlitatud harjatud laudpõrandad. Köögis ja esikus on kasutatud betoonraketist meenutavat suuremõõtmelist keraamilist plaati. Elutuba on avar ja kõrge laega, hubasust lisab biokamin. Köögiosa on sisustatud kvaliteetse mööbli ning tehnikaga. Köögist pääseb praktilisse sahver-koduhoiuruumi.

Korteril on kaks magamistuba — kahepoolsete tahvelustega master-magamistoa juurde kuulub ruumikas garderoob riiulite ja garderoobisüsteemidega. Samuti on sel toal privaatne vannituba.

Teise magamistoa võib kujundada ka kabinetiks. Korteri tagumises tiivas asuvad eraldi tualett ning suur saunakompleks, sh elektrikerisega leiliruum, kahe dušiga pesuruum ja eraldatud riietusruum.

Soojal ajal saab siin nautida terrassi võlusid! Vaata pilte!

See kodu on müügis ja kui rohkem huvi, siis vaata lähemalt SIIT.