Mustrite, vormide ja värvidega kujundatud funkstiilis kodu


Mustrite, vormide ja värvidega kujundatud funkstiilis eramu
Foto: Eduard Stogov

Avar ja valgusküllane funkstiilis maja Peetri külas on kujundatud hea maitse ja stiilitunnetusega, mängitud on nii vormide, mustrite kui ka värvidega. Sisekujunduse autor on Mari-Liis Raudjärv.

Maja esimesel korrusel on esik ja köök-söögituba-elutuba, kust pääseb maja taha terrassile. Haljastatud aias pakuvad silmale kosutust mõned kasepuud.

Foto: Eduard Stogov

Esimesel korrusel on ka vannituba duši, sauna ja sauna eesruumiga ning tualett. Sauna eesruumis on valitud mahedate toonide kõrvale särtsakat sinist.

Foto: Eduard Stogov
Seotud lood:

Seintel on maalid Pallase koolkonna Eesti kunstnikult, skulptuurid on valminud Anton Starkopfi käe all. Valgustid on tellitud peamiselt eRoomist. Kodukontoris tervitab maheduse kõrval jällegi värvilaik — seekord kollane.

Foto: Eduard Stogov

Omatte vaatamisväärsus on vanavarakauplusest ostetud antiikkapp, mis sai soetatud juba ligi 20 aastat tagasi ja on nüüdseks restaureeritud.

Foto: Eduard Stogov
Foto: Eduard Stogov

Köögiosa asub veidi eraldiseisva niši sees ega trügi esile, jäädes parasjagu hoomatavaks.

Foto: Eduard Stogov
Foto: Eduard Stogov


Teisel korrusel on kolm tuba — suur magamistuba suure garderoobitoaga; kabinet ja veel üks magamistuba, aknaga vannituba, kus saab lõõgastuda suures mullivannis. Põrandaid katab kogu majas väga kaunis tammest laudparkett, siseuksi katab tammespoon. Kõik seinad on värvitud, osaliselt kasutatud uudset seinavärvimistehnikat Stencilit šabloonidega, mis mõjub tapeedina.

Foto: Eduard Stogov