Musta ja valge kaunis kooslus täiuslikuks kujundatud korteris


Musta ja valge kaunis kooslus täiuslikuks kujundatud korteris
Foto: Alvhem.com

Must ja valge on värvid, mis mõjuvad oma koosluses alati ajatult ja stiilipuhtalt ning seda olenemata kodu suurusest või mööblivalikust. See kaunis korter Göteborgis on musternäide lihtsast, kuid tasakaalustatud kodust, kus silm puhkab ja kus on hea olla. Teeme tutvust!

Põhjused, miks Skandinaavia interjöörid on alati valged ja ei kipu kaasa tormama ühegi värvitrendiga, peituvad loomulikult kliimas, kus päikesepaistet ei jagu isegi mitte igasse kevadpäeva. Valge ruum aitab õuest langeval valgusel maksimumini esile tuua. Siinses kodus on kontrastid välja mängitud mustas toonis sisustusaksessuaaride peale.

Kui enamasti on skandinaavialikes kodudes valgeks võõbatud ka põrandad, siis siin on ainsa värvina roheliste toataimede kõrval eksponeeritud naturaalses puidutoonis põrandat — hea lahendus lisada muidu külmale foonile pisut maalähedust.

78-ruutmeetrine korter võlub oma avara planeeringu ja voolava ruumiga. Elutuba läheb sujuvalt üle suureks köögiks, kus loovad taas elegantse kontrasti must ja valge.

Eriti kauniks sisustuselemendiks on valgest marmorist lauaplaat.

Seotud lood:

Elutoas kohtuvad ülima lihtsuseni stiliseeritud mööblivormid silma paitavate kodutekstiilidega. Lihtsamaist lihtsamat sisekujundust täiendavad tagasihoidlikud mustrid ja hetkel väga trendikast art deco stiilist inspireeritud sirm.

Mustaks võõbatud magamistuba ei mõju sugugi süngelt ega ahistavalt. Vastupidi — musta ja valge kooslus aitavad ruumi visuaalselt avaramaks muuta. Ka värvipsühholoogia seisukohast sobitub turvaline must ideaalselt just magamistuppa. Dramaatilist joont pehmendab pastelstes toonides voodipesu ning hubasust loovad toataimed ja lõikelilled.

Kodu pärliks on lihtne ja hästi läbi mõeldud garderoob.

Lastetuba on sisustatud mahedates, roosaka ja roheka alatooniga hallides värvides.

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Alvhem.com

LOE LISAKS:

Viis kodu: minimalismist pakatavad interjöörid

Kuidas luua mulje kõrgematest lagedest ja avaramast ruumist

VÄRVISPIKKER: Valged ja murtud toonid sobivad igasse koju