Millist magamistuba soovitab sulle astroloogiline sünnikaart?


Millist magamistuba soovitab sulle astroloogiline sünnikaart?
Shutterstock

Magamistuba on kodus kõige isiklikum ja intiimsem ruum, kus me energiavarusid taastame ning enda hinge ja keha armastatule avame. Seega võiks see tuba olla kujundatud eelkõige enda unikaalse loomuse järgi, hoolimata moevärvidest või trenditrikkidest.

Kui seista keset tänapäeva kirevat kaubandusmaastikku, võib isiklik tunnetus ja oma unepesa tajumine võimaluste virvarris segadusse sattuda. Astroloogia aitab mõista meie sisemaailma varjatud mustreid, alateadlikke eelistusi ja tunnetuslikke harjumusi — aitab nähtavaks teha seda nähtamatut energianiidistikku, mida mööda me tihti eneselegi teadmata kulgeme. Iga inimene on nagu unikaalne muster. Isiklik astroloogiline sünnikaart võimaldab meil seda sümboolse kujundi kaudu paremini tundma õppida.

Alljärgneva eesmärk ongi aidata teil taasavastada oma unikaalne ruumiline hingekeel või vähemalt tõstatada mõned küsimused, mis aitaksid teil välja kaevata oma sügavamad soovid ja energeetilised eelistused. Isegi kui astroloogia vastu huvi puudub, võivad need teil aidata oma isiklikku maitset paremini mõista ja väljendada.

Mis annab meile energiat?

Nüüd veidi täpsemalt isikliku magamistoa-maitse olulisimatest komponentidest nende astroloogiliste sümbolite kaudu.

Päike — meie eluenergia väljendus, kõik see, mis meile jõudu annab ja meid särama paneb. Küsimused teie isikliku Päikese-energia avastamiseks ja selle oma pesa kujundamisel rakendamiseks on: Mis annab mulle energiat? Mis aitab mul oma sisemist “patareid” laadida? Millises ruumis tunnen, et mu elujõud taastub?

Seotud lood:

Kuu — meie emotsionaalne keel ja alateadlikud eelistused, kõik see, mis aitab meil end turvaliselt tunda, seda mõnusat “pesatunnet” tekitada. Emotsionaalne heaolu, südamerahu ja loomulik mugavustsoon.

Küsimused teie isikliku Kuu tunnetuse tuvastamiseks ja selle oma pesa kujundamisel rakendamiseks on: Mis tekitab mus tunnet, et olen hoitud ja kaitstud? Mis tundub mulle instinktiivselt tuttav ja omane? Millises ruumis tunnen, et võin end täielikult lõdvaks lasta? Millised värvid mõjuvad mulle rahustavalt?

Veenus — kuidas meile meeldib armastust ja ilu vastu võtta. Isiklik maitse ja ilumeel, sensuaalsus ja seksuaalsus: mis meile mõnus ja meeldiv tundub, millised asjad ja inimesed meid “tõmbavad”.

Küsimused teie isikliku Veenuse eelistuste avastamiseks ja selle oma pesa kujundamisel rakendamiseks: Mis värvi on minu jaoks armastus? Millises ruumis tunnen end mõnusalt? Mis mulle rõõmu pakub? Mis värvides ja kangastes tunnen end atraktiivsena, seksikana? Kui mul oleks piiramatult raha ja võimalusi, milline oleks mu unistuste magamistuba? Milline on mõni element sellest unistusest, mis on praegugi teostatav?

Neid küsimusi lugedes tekkinud mõtted tasub üles kirjutada. Kui jagate magamistuba oma armsamaga, jagage teineteisega oma avastusi. Küllap leiate nii mõndagi ühist.

Just need sarnased jooned võiksid moodustada teie magamistoa üldkeskkonna. Kui ilmneb olulisi erinevusi, oleks hea, kui suudaksite leida viisi, kuidas mõlema eelistusi austada, isegi kui see tähendab magamistoa kirjuks muutumist.

Ühise heakskiidu võiksid leida põhielemendid — värv, voodi valik, kardinad. Kummagi partneri individuaalsust võib sisse tuua mõne detailiga — näiteks ühel pool seinas sulle meeldiv pilt ja abikaasapoolses nurgas voodilauake lemmikraamatute tarbeks.

Nii on võimalik luua ruum, kus te mõlemad mõnusalt lõõgastuda saate. Võib-olla kujuneb sellest nii armas pesa, et te ei saagi enam voodist välja?

Sarnaseid küsimusi võite ka oma lastelt küsida, kui tuleb aeg nende toa sisustust uuendada. Laste puhul on eriti olulised Kuu küsimused — kõik see, mis aitab luua emotsionaalselt turvalist ja sooja keskkonda.

Liigu noolekesega edasi, et näha milline magamistuba sobib kokku sinu tähtkujuga!