Millised on eestlaste lemmiktapeedid?

Pilguheit ajakirja Maakodu
Millised on eestlaste lemmiktapeedid?
Moonavoor

Maakodu uuris Eesti tuntumatelt tapeedipoodidelt, millised on eestlaste lemmikud. Tapeedirallist võttis osa viis salongi: Moonavoor ja Scandinavia tapeedisalong, Värvikeskus, salong Deko ja Muster. Tapeedimüüjad valisid välja kolm enim müüdavat seinakatet, mis on võitnud eestlaste südamed. Loe, mida arvab eestlaste valikutest sisekujundaja Ene-Ly Piibor.

Nagu teame, on ka praegu moes ammu unustatud vana, mis uue ringiga tagasi tulles pisut kohaneb, põimub üheks nii ununenud stiilide kui kaasaegse maailmaga. Samal ajal võttes vastu uue ajastu materjalid, parasjagu moes olevad värvitoonid ja tehnoloogilised võimalused.

Edetabeli paremikku jõudnud tapeedivalikut vaadates saab aimu, et eelistuste hulgas valitsevad heledad värvitoonid ja romantilised mustrid. Paljude eestlaste kodudes domineerivad lopsakad lilled, armsad liblikad ja linnud, aga ka massiivne ornamentika, mis on inspireeritud varasematest kümnenditest, loodusest ja etnomustritest.Edasi loe ajakirja Maakodu juuninumbrist, kus on mahukam pildigalerii. Osta ajakiri poest või telli SIIT.