Milline toataim sobib sinu tähtkujuga kõige paremini?

 (3)
Milline toataim sobib sinu tähtkujuga kõige paremini?
Foto: Shutterstock

Ilma roheluseta ei ole elu ja võib julgelt väita, et toataimed mõjuvad interjööris võrdviisi hästi nii silmale kui ka hingele. Põhjuseid, miks mõni toataim on eriti südamelähedane ja teine ei sobi kuidagi, võib otsida ka astroloogiast. Vaata järele, milline toataim sobib kõige paremini sinu tähemärgiga!

1. Jäär, Sõnn ja Kaksikud

Jäära jõulist iseloomu, visadust ja aktiivset meelt ei täienda kaktusest paremini ükski teine taim. Vähenõudlikud kaktused taluvad suurpäraselt karmi kõrbekliimat ja ka toas võivad nad kastmiseta vastu pidada kuid. Sama visa hing on jäärapäisel jääral, kes suudab kõikide eluraskustega kenasti toime tulla. Kui vaja, oskab ta suurepäraselt ka õige koha peale torgata!


Sõnni kodu sobib suurepäraselt kunistama portulak turdleht ehk ahvileivapuu. Sõnni malbe ja rahulik loomus ning imetlusväärne leplikkus kõige ümbritseva suhtes iseloomustab hästi ka just seda taime. Ümarate lehtedega sukulentide sugukonda kuuluv taim vajab vähe hoolitsust ja sobib imeliselt ka laisale perenaisele.

Seotud lood:

Kaksikud võiksid endale koju valida tillandsia ehk õhutaime. Taime nimetus tuleb tema suurest vajadusest kõrge õhuniiskuse järele. Ka kaksikuid võib mõnikord iseloomustada kui pea pilvedes hullumeelseid unistajaid, kes oma järgmisi seiklusi planeerivad.