Maitsekas luksus vanalinnas


Maitsekas luksus vanalinnas
Katrin Nõmküla

Selle kauni ja valgusküllase vanalinnas asuva kodu loomisel oli soov kujundada hubane ja pastelsetes toonides pesa, väikesed värviaktsendid vürtsiks. Kuna korteri aknad avanevad nii vanalinnale kui ka city`le, siis püüti interjööriski ühendada uus ja vana. Oluline oli seejuures säilitada mugavus ja praktilisus, et kodus oleks hea ja mõnus olla.

120 m2 üldpinnaga korter paikneb maja neljandal korrusel, seal on kaks magamistuba, avatud planeeringuga elutuba-köök, suur vannituba, ruumikas esik ja garderoob ning riiulitega vaheruum, mis eraldab magamistube ja elutuba. 

Hubasust lisavad korterile kaks kaminat, üks neist on elutoas, teine annab soojust lastetoas. Mööblivalikul oli suureks inspiratsiooniks Mööbliait. Perele meeldib väga Oleviste kiriku kaunidus ja rahu, mis akendest kumab. Seda väärikust sai rõhutatud nii kamina kui ka vannitoa peegli juures, mis valmisid eritellimusel.

Elutoa aknad avanevad vaiksesse sisehoovi. Üle vanalinna katuste on näha ka kesklinna panoraam. Põrandaid katab naturaalne tammeparkett. Kvaliteetsed puitpakettaknad isoleerivad ka vähese välismüra, mis võiks korterisse kosta.

Seotud lood:

Köök on klassikaline ja soliidne - igati sobiv valik vanalinna korterisse. 

Magamistoad jäävad läänesuunda ja akendest avaneb vaade Oleviste kirikule. Magamistubadele lisavad omapära kaldseinad ja siin valitseb kaunis romantiline stiil.


Vannitoas jätkub soliidne joon klassikaliste ja veidi aasiapäraste elementidega.


Korter on müügis kinnisvaraportaalis city24, vaata lähemalt SIIT.

Vaata rohkem pilte galeriist.