Maailmakuulsate staaride muinasjutulised kodud, kus on ka lihtinimestel võimalik ööbida


Maailmakuulsate staaride muinasjutulised kodud, kus on ka lihtinimestel võimalik ööbida
Foto: Airbnb.com

Tänapäeval pole kuigi haruldane, et hotelli asemel saab peatuspaigaks valida mõne tuntud staari elamise ja kogeda korraks hoopis teistmoodi elu. Kui tihti jäävad selliste luksuslike eramute ööpäevased rendihinnad tuhandete või kümnete tuhandete eurode piirese, siis nendes omapärastes kodudes saab puhkust veeta küllaltki taskukohaste hindadega. Ameerika kunagise filmilegendi Ava Gardneri endises kodus saab ööbida näiteks suisa 76 euro eest!

1. Charlie Chaplini suvekodu

1920. aastatel ehitatud maja Los Angeleses püüab pilku muinasjutulise arhitektuuri, rohelusse uppuva aia ja hubase interjööriga. Hoone asukoha valikul sai möödunud sajandi säravaimale kinostaarile määravaks Hollywoodi filmistuudiote lähedus.

Seal võõrustas ta oma staaridest sõpru ja kaasaegseid, kuid hoones on aegade jooksul ööbinud teisedki tuntud filmistaarid Marilyn Monroest Patrick Dempsey’ni. Kuigi sisustuses on peale Vhaplinit paljugi muutunud, järgib rohke puidukasutusega viimistlus hoone esialgseid lahendusi. Originaaldetaile majas jagub — interjööri kaunistavad Chaplini enda valitud aknad ja Euroopa keskajast inspireeritud rustikaalsed trepid.

Seotud lood:

Erilise kogemuse eest erilises kohas tuleb ööpäeva eest välja käia 178 eurot, mis võrreldes ümberasuvate hotellidega ei ole üldsegi palju küsitud. Vaata lähemalt SIIT.