Lugejate lemmikkodu Eestis aastal 2015 on selgunud!


Sandra Sillamaa ja tema kodu
Foto: Tiit Blaat

moodnekodu.ee lugejad said anda hääle meie lehel ilmunud kodudele. Valisime välja 10 erilisemat, millest igaüks kõnetab omal moel — ühele meeldib luksus, teisele minimalism, kolmandale need kaks koos. Või hoopis maalähedane ja boheemlaslik… Just viimane iseloomustab meie lugejate lemmikut — palju õnne, armastatud muusik Sandra Sillamaa!

Praeguseks on Sandra küll kodu müüki pannud, kirjutades oma Facebooki lehel nii: "Elu on teinud viimasel ajal igasuguseid pöördeid ja nüüd on nii, et panen oma armsa kodu Kalamajas müüki. Mitmed sõbrad on seda aidanud ägedaks remontida ja mitmed on käinud siin Kodukontserte kuulamas."

Tore, et saime sellest mõnusast kodust osa. Lugu jäi ka silma Iittala esindajatele, keda liigutas katki läinud Iittala tassi eksponeerimine omal moel ning nad on otsustanud saata Sandrale kaks uut tassi sarjast "Tanssi".

Torupillimängija Sandra Sillamaa kodus: Pesa, mis pakub igal sammul põnevaid üllatusi

Sandra Sillamaa Kalamaja vaikses sisehoovis asuvasse koju astudes tekib kohe tunne, et sind oodatakse seal. See on täiuslikult boheemlaslik, sest igal asjal siin on oma lugu. Sandra ütleb, et kui ta jääb vahel mõnda asja vaatama, siis meenuvad just need toredad hetked, mis teda selle eseme ostmisel või saamisel valdasid ja mis põnevad-naljakad seigad juhtusid. Ja kui palju on oma kodu kujundamisel tööd tehtud — sõprade abiga väga palju! Loe edasi SIIT.

  • Lugejate lemmikute TOP 10 tulemusi näed SIIT.