Loodust austav linnakorter põneva aiamajaga


Loodust austav linnakorter põneva aiamajaga
Foto: Alvhem.com

Loodust saab armastada ka linnasüdames elades — tuleb vaid interjööri ja õueruumiga oskuslikult ümber käia. Võluvad lillemustrid korteris ja eriliselt vinge aiamaja hoovis loovad nii eheda ja lõõgastava atmosfääri, et siit ei kipu maale suvilasse mingi hinnaga!

Stockholmis asuv korter on ehe näide skandinaavialikust sisekujundusest, mida iseloomustab kustumatu armastus valge värvi vastu. Köögis ja magamistoas miksiti muidu karget üldilmet suvisemate nootidega ja tapeediks on valitud julge, kuid maitsekas lillemuster.

Köögimööbli taga- ja küljesein on kaetud täies ulatuses plaatidega. Hall vuuk valgete plaatide vahel loob kontrasti ja on lisaks ka lihtne hooldada.

Elutoas püüab pilku mõnusalt mugav diivan, kuhu on kuhjatud rohkelt patju. Põrandaid katab rootslaste poolt hinnatud ja valgeks värvitud kuuselaud.

Ka magamistoas kohtuvad erinevad aastaajad. Üheltpoolt külm ja valge…

Seotud lood:

… ja teiselt poolt soe ja lilleline!

Garderoob on ehitatud vanadesse sahvritesse ja panipaikadesse.

Hästi valitud helehall toon võib mõjuda valge taustal uskumatult puhtalt ja värskelt nagu hommikune tuuleiil.

Kodu kõige vigem tuba asub aga hoopiski hoovis. Kasvuhoonet meenutav aiamaja on jahedas kliimas igati praktiline lisandus õueruumi ja mahutab interjööri seatud laua taha istuma suurema seltskonna. Mida aeg sügise poole, seda olulisemaks muutub valgustus — siin on ära kasutatud kõige lihtsamad ja soodsamad paberkupliga lambid.

Rohkem pilte korterist ja aiamajast leiad galeriist:

LOE LISAKS:

Valmistume sügiseks: sisustusnipid, millega kodu tõeliselt soojaks ja hubaseks muuta

VAATA PILTE: 20 tõeliselt pilkupüüdvat aiamaja

ENNE JA PÄRAST: Mustamäe tüüpkorteri inspireeriv muutumine Skandinaavia stiilis pesaks

28 ruutmeetril paiknev võluvalt maitsekas elamine