Levinud kujundusviga magamistoas, mis võib rikkuda rahuliku une


Levinud kujundusviga magamistoas, mis võib rikkuda rahuliku une
Foto: Shutterstock

Kas tunned end õhtuti kurnatuna või kipud kehvasti magama? Feng shui ekspertide väitel võib üheks põhjuseks olla mööbli vale paigutus sinu magamistoas ja sel võib olla sinu unele ning üldisele tervisele väga suur mõju. Pahatihti eksitakse magamistuba kujundades ühe olulise ja väga lihtsa mõjuga feng shui reegli vastu. Mis see on?

Feng shui järgi on magamistoa kujundamise üheks olulisemaks põhimõtteks see, et mõlemale poole voodit jääks võrselt ruumi ja voodi ei tohiks kunagi olla paigutatud seina vastu. See reegel sümboliseerib sulle ja su partnerile võrdse ruumi loomist.

Kui veel mööblist rääkida, siis soovitavad feng shui eksperdid paigutada mõlemale poole voodit öökapikese ja sellele lambi, ka see aitab tasakaalu luua. Muidugi võib siin asjale ka loovalt läheneda ja öökapid võivad olla erinevad, kummalegi oma maitse järgi.

Lisaks mööblile avaldab unele ja energiatasemele väga suurt mõju ruumi üldine kujundus. Oluline on paigutada voodi nii, et sellest avaneks vaade magamistoa uksele, kuid veendu seejuures, et voodi poleks uksega täielikult ühel joonel. Ideaalselt võiks voodi asuda diagonaalselt magamistoa ukse vastas. See lubab sul näha ja tunda — seda nii sõna otseses mõttes kui ka energeetiliselt ja metafooriliselt — kes, ja mis võimalused su elule lähenevad.

Seotud lood:

Sama kehtib tualettruumi puhul. Kui su magamistoa juurde kuulub tualettruum, siis ei ole soovitav voodit sellega ühele joonele paigutada, seda seostatakse energiakaoga. Mõnusat und!

Allikas: independent.co.uk

Veidi põhjalikumalt saad magamitoa kujundamisest feng shui põhimõtete järgi lugeda siit:

FENG SHUI │ Turvatunne sinu ümber — kuidas paigutada magamistuppa voodi

LOE VEEL:

12 taime, mis sobivad magamistuppa ja aitavad uinuda

Kui tihti võiks padjapüüri tegelikult vahetada?