Kuus ideed värvilise diivani sobitamiseks interjööri


Kuus ideed värvilise diivani sobitamiseks interjööri
HansaMööbel.ee

Klassikalise musta, valge ja beeži kõrval kogub üha enam populaarsust värviline diivan. Kui paljude arvates on üsna raske sobitada värviline diivan toa interjööriga, siis tegelikkuses ei ole sobivate toonide kombineerimine keeruline ning väikeste nüanssidega saab luua väga toreda ja rõõmsailmelise toa. Altpoolt leiad mõned ideed, kuidas kombineerida värviline diivan kogu ruumis nii, et tulemus ei jääks tume ega liiga kirju.

Tumesinine diivan

Tumesinine diivan sobib hästi ühevärvilisse heledasse-hallikasse interjööri. Heledad seinad ja beežikas vaipkate teevad ruumi suuremaks ning tumesinine diivan tõmbab tähelepanu kogu toas. Aksessuaaride valikul kasuta samu toone või kontrastina midagi heledat (beež, heledam lilla, hall).

Nurgadiivan Cremona (Hansamööbel.ee)

Türkiissinine diivan

Türkiis on väga ergas toon ja julge valik. Selline diivan sobib hästi heledasse minimalistlikku ruumi, sest tõmbab kogu tähelepanu. Erksavärvilist diivanit võib tasakaalustada interjööris samas toonis seinapildiga, hästi sobivad juurde tume vaipkate ning tumedad lambid. Türkiis sobib hästi näiteks halli, pruuni ja kollasega.

Nurgadiivan Focus (Hansamööbel.ee)

Seotud lood:

Kollane diivan

Kollane diivan võiks sobida igasse koju. Mõnus rahulik ja soe toon sobib hästi heleda värvigammaga. Seinavärviks võib olla diivanist veidi heledam või tumedam kollane värv, samuti sobivad kollasega hästi heleroheline ja helepruun toon. Aksessuaaride juures tasub samuti eelistada heledaid värve (beež, heleroheline, helepruun), vaipkatte valikul heleda-tumeda kombinatsiooniga mustreid.

Diivan Harris (Hansamööbel.ee)

Lilla diivan

Lilla (ingl k ultra violet) on 2018. aasta värv! Seega on lilla diivan trenditeadliku inimese parim valik. Imeilus sirelililla diivan sobib suurepäraselt tumehalli seinavärviga, aksessuaaridena saab kasutada tumeda-heleda lilla kooslust ja mustrilist vaipkatet.

Diivanvoodi Rosso (Hansamööbel.ee)

Roheline diivan

Oliiviroheline diivan sobib koju, kus armastatakse rohekaid, halle ja lillasid värve. Rohelist värvi saab hästi sobitada puidutooniga (kapid, seinad, põrand). Interjööri muude elementidena võib kasutada näiteks musta-halli või kontrastina korallitooni.

Diivan Centro (Hansamööbel.ee)

Tumepunane diivan

Punane diivan on julge valik ning sobib enesekindla inimese koju. Kuna punane on väga jõuline värv, tasub muu interjöör hoida ühevärviline ja pigem tagasihoidlik. Punast sobivad tasakaalustama hall, valge, beež ja roosa. Diivani juurde võib julgelt valida musta, valge või puidutooni mööbli. Vaipkattena võiks eelistada heledamat tooni.

Nurgadiivan Suellen (Hansamööbel.ee)

Vaata värviliste diivanite valikut hansamööbel.ee e-poest. Tasuta transport üle Eesti, maksad alles kättesaamisel.