Kuldsega pikitud 38-ruutmeetrine kodu


Kuldsega pikitud 38-ruutmeetrine kodu
Fantastic Frank

Kui kodu on väike, siis on päris suur väljakutse kujundada see nii, et oleks ka avarust. Siinses 38-ruutmeetrises kodus on võlumärksõnadeks heledus, naturaalsus ja paras annus kuldset. Eriti pilkupüüdvateks on roosa esik ja kuldse rüüga köögisaar.

Avaruse säilitamiseks ja tekitamiseks on kasutatud heledaid toone, klaasi ja õhulist mööblit. Renoveeritud männipuidust põrand koos roosa värvitooniga loob juba siia sisse astudes helge meeleeolu. Roosa mängib siin muidugi tähtsat rolli — ootamatu ja põnev. Hea kooslus naturaalse heleda puidu ja kuldsete sisustuselementidega. Hea idee, mida endagi koju näpata.

Avatud elutoas-köögis pole lastud end vähestest ruutmeetritest heidutada ja suure osa võtab enda alla kuldsesse rüütatud köögisaar. See on justkui selle elamise sotsiaalne koht. Hea end ümber selle sättida ja mõnusad õhtud pere või sõprade seltsis mööduvad nii, et igaüks saab osa…

Ka need, kes on kohad sisse võtnud nahksetel istumistel elutoas. Ruum on siin maksmimaalselt ära kasutatud ja ühe magamiskoha leiab hoopis lae all.

Seotud lood:

Nagu paljudes Stockholmi kortermajades, on ka siin magentiks hubane ja kaunis kamin, mis loob õdusa olemise igal aastaajal.

Magamistuba on läbimõeldult kujundatud. Tuba on ehitatud nii, et seal oleks hoolimata akende puudumisest valgust ja seejuures näeks ka hea välja, olles justkui osa elutoast-köögist.

Vannituppagi on pikitud kuldset...

See detailideni läbimõeldud kodu Stockholmi hinnatud piirkonnas on müügis. Huvi korral vaata rohkem pilte Fantastic Frank lehelt.

LOE VEEL:

Kauniks taastatud müürimaja romantilises Huuksi pargis

Mäenõlva ehitatud villa, kuhu pääseb vaid tunnelist

Vaata võrratuid müügis olevaid suvekodusid Eesti eri paigus

NÕUANDEID │ Millised aiatööd peaks ette võtma juunikuus?