Korterelamu hoovi peidetud võluv aiamaja külalistele


Korterelamu hoovi peidetud võluv aiamaja külalistele
Foto: Airbnb.com

Pisike aiamaja omab suvel suurt praktilist väärtust — sinna saab majutada külalisi, kuid kui parasjagu kedagi külla tulemas ei ole, siis miks mitte panna see ka üüritulu teenima? Hästi läbimõeldud planeeringuga aiamaja saab ehitada peaaegu kõikjale. See kaunis ja privaatne pesa on sisse seatud näiteks pisema kortermaja vaiksesse tagahoovi.

Kui ruumi on vähe, siis on paratamatult keerukam ühendada ilus disain ja praktilisus. Et mitte massiivse sisustuse alla mattuda, tuleb teha kompromisse. Selles hooajalises Londoni kodus on hästi läbi mõeldud nii väline külg kui ka funktsionaalsus. Kuigi suvemaja ainus eluruum paikneb vaid üheksal ruutmeetril, on valgust ja avarust piisavalt. Seda eelkõige tänu klaasustele, mis interjööri aiaga sujuvalt kokku liidavad.

Projekt võeti ette võimalikult soodsate vahenditega. Seest on aiamaja vooderdatud puitlaastplaatidega. Samuti on pererahvas tunda saanud isetegemise rõõmu. Enamus mööblit on oma kätega puitplaatide ülejääkidest kokku pandud.

Pisikeses ruumis loovad avarust peeglid — siin on sisekujundajate üht lemmikumat nõuannet lihtsalt ja efektiivselt rakendatud ja peeglid leiab nii seinalt kui ka riiulitelt.

Seotud lood:

Pearuumi ehk magamistoa kõrval asub vannituba ja imepisike kööginurgake.

Ka vannitoas on ära kasutatud kõik ruumi suuremaks muutmise nipid ja trikid — kontrastse vuugiga plaat muudab ruumi visuaalselt laiemaks ja kõrgemaks.

Interjöör loob harmoonilise kooskõla kauni õueruumiga. Seal saab aja maha võtta ja soovi korral unustada, et tegu on Londoni kesklinnaga.

Siseõue ümbritsevatele müüridele on kasvama pandud ronitaimed. Suurem osa taimestikust kasvab hästi massiivsetes lillepottides.

  • Tutvu võluva aiamajaga lähemalt majutusportaalis Airbnb.

LOE LISAKS:

VAATA PILTE: 20 tõeliselt pilkupüüdvat aiamaja

VANAD FOTOD │ Möödunud aegade kõige põnevamad suvilad ja suvitusvillad

Soovid osta pool saart? Vaata pilkupüüdvaid müügis olevaid suvekodusid saartel

Kasulikud nipid, mille abil puugid koduaiast eemal hoida