Kompromissideta sündinud erakordne kodu Kakumäel


Kompromissideta sündinud erakordne kodu Kakumäel
Kompromissideta sündinud erakordne kodu KakumäelFoto: Myhome

Arhitekt Urmas Lõoke ja sisearhitekt Pille Lausmäe on loonud ühe erakordse A-energiaklassi kodu. Erakordne just seetõttu, et maja on ehitatud täpselt omanku soovide järgi, tegemata seejuures ühtegi kompromissi. Siit leiab hea planeeringu, vaoshoitud värvipaletiga harmoneeruva mööbli ja paraja annuse avarust. Suur väärtus on ka mere lähedus — Kakumäe rand on jalutuskäigu kaugusel.

Majas on väga hästi läbi mõeldud planeering ja maja asetus on paika pandud ilmakaarte järgi. Kasutatud vaid väga kvaliteetseid materjale nii maja konstruktsioonides kui ka siseviimistluses. Aiakujundus ja haljastus on usaldatud kogenud spetsialistide hoolde.

Kogu majas domineerivad rahulikud ja neutraalsed toonid. Omavahel on põimitud valge toon ja naturaalne puit.

Elutoas saab nautida kaminatuld — seda pigem meeleolu pärast, kuid vajadusel saab sellega ka maja soojaks kütta.

Esimesel korrusel on köök, mis on muust elamisest võimalik eraldada puidust lükandvaheseinaga. Köögist pääseb otse avarale terassile.

Väike aken köögis on hea lahendus ja kohtvalgustid annavad täpselt õige valgustuse.

Seotud lood:

Eraldi väljapääsu ja oma vannitoaga magamistuba on ehitatud nii, et perega kooselaval suuremal lapsel või eakamal inimesel oleks piisavalt privaatsusust.

Teisel korrusel on kaks suurt garderoobiga magamistuba, kust pääseb terassile või rõdule. Sellele korrusele on mahutatud ka väiksem magamistuba.

Kaks vannituba on nii suures kodus mõistlik lahendus. Teise korruse suuremas vannitoas on stiilne ja peene joonega mööbel.

Saunakompleks on avar ja nauditav...

  • See kodu on müügil MyHome kodulehel. Huvi korral vaata veel rohkem infot ja pilte SIIT.