Kolm julgete interjöörilahendustega kodu, kust noppida ideid


Kolm julgete interjöörilahendustega kodu, kust noppida ideid
Kollaaž. City24.ee

Kui enda kodu sisustamisel jääb julgusest puudu, siis tasub veidi ringi vaadata — mida teised teinud on. Toome teieni pilte kolmest kodust, mis on maitsekalt ja julgelt kujundatud. Omavahel on kenasti kõlama pandud mustrid, värvid ja sisustuselemendid. Leidsime kodud kinnisvaraportaalist City24. Vaata lähemalt ja ehk leiad hea mõtte ka oma koju!

1. Stiili, silmapaistvaid mustreid ja mõnusat värvikombinatsiooni

Sinist, valget ja musta on just mõnusas koguses ning värvikamad aktsendid elavdavad üldpilti. Puit sobib nende värvide kõrvale väga hästi. Pirital asuva kodu akendest avaneb vaade metsale ja Tallinna teletornile.

Magamistoa sein on võõbatud efektset sinist tooni.

Must-valges köögis lisavad ruumile elu fotod. Rohkem pilte näed siit.

2. Avarust ka katuse alla

Seotud lood:

Kaldlaega ruum nõuab tavaliselt rohkem tähelepanu ja läbi mõtlemist, sest katusealune tuba on tavaliselt üsna ebapraktiline ja ka pimedam. Hea idee on kasutada rõõmsaid ja heledaid värve. Kollane ja valge on hea valik!

Esimesel korrusel jagub ruumi palju ja siin on ka lihtsam kujundusplaane sättida, kuid valge teeb avara veelgi avaramaks. Vaata rohkem pilte siit.

3. Avar stuudiokorter

Avar korter läbi kahe korruse on kõrgete lagedega (5,5m) ja asub Fahle maja paekivi osas.

Põrandaid katab naturaalne puitparkett, eluruumidele lisavad luksust eksponeeritud tellis- ja paekiviseinad, puittalad, võlvitud seinaorvad ning kamin.

Magamistuba on paigutatud nišši, hubasust lisavad seintel olevad valgustid ja fotod. Rohkem pilte näed huvi korral siit.

LOE VEEL:

Julgete värvide ja mustritega kujundatud tõeliselt ekstravagantne kodu

Pane tekstiilid, tekstuurid ja mustrid interjööris kõlama

FOTOD: Kuidas magamistuba kauniks kujundada — 25 ideed!