Kodusisustus toogu rõõmu ja meelerahu


Kodusisustus toogu rõõmu ja meelerahu
Hübsch – www.snug.eeSnug Sisustus OÜ

Kodu kui kõige isiklikum paik peaks olema täidetud esemetega, mis pakuvad rõõmu ning peegeldavad omanike isikupära ja elustiili. Meie kliimas, kus pimedat ja külma aega on rohkem, kui soovime, veedame suure osa ajast tubastes tingimustes, mistõttu on heaolutunde loomiseks eriti oluline sisustada oma kodu nii, et seal oleks kosutavat valgust ja hubasust.

Õdusa kodu loomise kunsti valdavad eriti hästi just skandinaavlased – nende loodud interjöörid on kaunid ja funktsionaalsed, milles on põimitud uus ja vana, disainiklassika ja hooaja trendid. Sedasama head disaini peegeldavad ka skandinaavlaste loodud mööbel, valgustid ja sisustusaksessuaarid.

Ümbritseval interjööril on meie heaolule suur mõju. Nii nagu muutuvad meie elud ja tihti ka mõtted või tõekspidamised, vajavad värskendust ka meie kodud ning alati pole suurteks muutusteks sugugi palju vaja. Vahel piisab ainuüksi sisustuse ümberpaigutamisest või mõne eseme väljavahetamisest. Olgu selleks uus dekoratiivpadi, pehme vaip, stiilne valgusti või mõni mööbliese.

Armastusest sisekujunduse ja Skandinaavia disaini vastu on sündinud ka snug.ee sisustuspood, et pakkuda erilist ja isikupärast kodusisustust. Meie kodud võivad kujunduselt väga erinevad olla, kuid üks, mis peaks igas head tunnet tekitavas kodus olema, on hubasus. Sealt tuleb ka e-poe nimi snug, mis inglise keeles tähendab omadussõna, millega iseloomustada hubast ja õdusat kodu. Usume, et hea disain teeb õnnelikuks ja ajatu interjööri loomiseks on sisustustrendidest olulisem valida oma koju esemed, mis pakuvad tõelist rõõmu.

Snug.ee e-poes on esindatud mitmed tuntud Skandinaavia sisustusbrändid, mis pakuvad rohkelt valikuvõimalusi ning hoolitsevad iga sinu kodu nurga eest. Üldises plaanis on kõikidel kaubamärkidel ühine eesmärk – et sinu kodu oleks stiilne, mugav ja isikupärane. Nende seas on House Doctor, Hübsch, Bloomingville, Broste Copenhagen, By Rydens ja paljud teised, kelle valikust leiab kvaliteetset mööblit, valgusteid, vaipu ja aksessuaare, et luua hea tundega hubane kodu.

www.snug.ee

facebook.com/snugsisustus

instagram.com/snug.ee