Kodu, mis võlub värvide ja kiiksudega


Kodu, mis võlub värvide ja kiiksudega
Kodu, mis võlub värvide ja kiiksudegaFoto: Fantastic Frank

Tõeliselt rõõmus kodu tervitab meid saarekesel keset Stockholmi. Södermalmi pääsemiseks võib valida ühe mitmest sillast. Korter ise asub maalähedases puithoones ühel idüllilisel tänaval. 50 ruutmeetrit elamispinda 1,5 korrusel võlub hea planeeringu ja sisekujundusega. Kirkad seinad, julge värvigamma, omanäolisus ja vahvad kiiksud teevad selle kodu eriliseks.

Kõige enam torkab erilise kujundusega silma elutuba. Siit leiab näiteks erilise nagi, mis on tegelikult tool, mille külge on riputatud aksessuaarina kleit. 

Pere väikseimalegi on kujundatud siia oma nurgake, mis asub veidi kõrgemal tasemel ja kus on ruumi nii mängimiseks kui ka magamiseks.

Seinal on nutikad “pildid”. Hea nipp, mida endagi kodus kasutada! Paar tükki tapeeti leiab kindlasti. Need võib isegi raami sisse panna ja tulemus on veelgi soliidsem.

Elutoas on ka koht kirjutuslauale.

Kollane köök on hea algus päevale. See on rõõmus ja virgutab meelt. Köök on funktsionaalne ja mõnusalt käepärane. Söögilaua taha mahub neli inimest — väikese kodu kohta just parasjagu. Kuna köök on erilise kujuga, siis on söögilaudki selle järgi kohandatud.

Seotud lood:

Heaks uneks läheb vaja head voodit… Magamisaseme alla saab hästi asju paigutada — pisikeses kodus hea panipaik.

Väiksesse koju sobib väike vann imekenasti.

Elu keset linna.

Allikas: Fantastic Frank

  • Kas sinulgi on omanäoline kodu? Saada meile sellest pilt või pildid märgusõnaga "omanäoline" aadressil moodnekodu@delfi.ee!