Kodu, mis on täis parasjagu luksust


Kodu täis parasjagu luksust
Foto: Fantastic Frank

Maitsekalt ja stiilselt kujundatud 123-ruutmeetrises korteris on kasutatud sisustuslahendusi, mis teevad sellest ainulaadse. Hoolikalt läbi mõeldud detailid ja viimistlus loovad luksusliku meeleolu, kuid tervik ei koosne vaid kallitest esemetest. Kõige selle kõrval on avastamist väärt aurusaun!

Esik on tänu valgetele toonidele avar ja õhuline, seintele annavad ilmet pildid, mida saab vahetada kas meeleolu või aastaaja järgi.

Foto: Fantastic Frank

Oluline roll on valgustusel, mida jagub siia koju ohtrasti alates üldvalgusest kuni kohtvalgustuseni. Elutoas säravad lakke paigutatud tagasihoidlikuma kohtvalguse kõrval Foscarini Lumiere 05 lauavalgusti ja Flosi Arco põrandavalgusti.

Foto: Fantastic Frank
Seotud lood:

Läbivateks toonideks on valitud hall ja beež. Köögis on kontrastne must-valge mööbel. Tom Dixoni valgusti Jack põrandal lisab kelmikust ja modernsust.

Foto: Fantastic Frank

Söögilaua äärde mahub vajadusel istuma suuremgi seltskond. Istumiseks on siin disaintoolid. Tom Dixoni valgusti Mirror annab söögilauale valgust.

Foto: Fantastic Frank

Osaliselt klaasist seinad annavad juurde veelgi avarust. Kardinatega saab kerge vaevaga tekitada privaatse olemise — hea nipp!

Foto: Fantastic Frank

Saunamõnusid saab nautida kaunis koduspaas, kuhu on sisse seatud aurusaun!

Foto: Fantastic Frank

Allikas: Fantastic Frank