Kodu, millest õhkub igal sammul elegantsi


Kodu, millest õhkub igal sammul elegantsi
Kodu, millest õhkub igal sammul elegantsiFoto: Fantastic Frank

Selles hoolikalt renoveeritud kodus hakkab silma hea maitse. 78-ruutmeetrine kolme toaga korter on hea planeeringuga ja siia paistab akendest palju valgust. Tähelepanu on pööratud nii üldisele pildile kui ka detailidele, mis üheskoos moodustavad imelise terviku.

Korter asub Stockholmis. Põrandaid katab siin jalale sõbralik täispuitparkett, mis haakub kenasti mahedat tooni värvitud seintega. Rootslastele meeldib tavaliselt paigutada pildid seinale korrapäratult, kuid siin on hoopiski valitud teine tee — korrapärasus ja soliidsus, mis on läbivaks jooneks kogu korteris. Tähelepanu tasub pöörata ka tugitoolidele, millele lisavad suursugusust needid.

Elutoaga on ühendatud köök. Köögimööbli alumise osa moodustavad kinnised kapid, üleval on avatud riiulid, kuhu on paigutatud asjad, mis mõjuvad sisustusaksessuaaridena. Kubu pole tavapärane, vaid hoopis ägedam ja ümara vormiga.

Erilisust lisab köögile patjadega täidetud istumiskoht aknanišis — siin on mõnus sööki nautida.

Seotud lood:

Prantsuse rõdu pole küll praktiline, kuid lisab tüdruku toale teatud annuse elegantsi. Siit leiab kauneid tütarlapselikke elemente: voodi, peegel, aknavalgustus ja kaunistused seinal.

Suur magamistuba on sensuaalse alatooniga. Meeleolu loovad aksessuaarid, mis on just magamistuppa sobivad — hoolikalt valitud voodipesu ja karvane voodikate.

Vannitoas on interjöör lihtsam ja praktilisem, kuid siiski harmoonilises kooskõlas teiste tubadega.

Töötuba on samuti tagasihoidlikuma sisustusega — nii on hea keskendunult õppida ja tööd teha.

Allikas: Fantastic Frank