Kodu kui suveöö unenägu — pastelsed toonid ja merevaade


Kodu kui suveöö unenägu — pastelsed toonid ja merevaade
Foto: Airbnb.com

Kui põhja pool hinnatakse skandinaavialikku sisekujundust ja helgeid valgeid interjööre, siis see värvikas kodu Egeuse rannikul on mähitud hoopis pehmetesse roosadesse ja lilladesse toonidesse. Ja nagu sellest oleks veel vähe — muinasjutuline kodu asub ka vanas tuuleveskis. Astume sisse ja uudistame lähemalt!

Egeuse mere saarestikus asuv kodu lummab nii asukoha kui ka sisekujundusega, jättes mulje kui millestki maagilisest ja maavälisest. Hoovis on privaatne bassein, mõnekümne meetri kaugusel meri ja maja taga kasvavad viinamarjad!

Sisekujundus on kõike muud kui läänelikult modernne. Pastelsetes toonides magamistoad eiravad kõiki sisustustrende ja harmoneeruvad maaliliste vaadetega, mida on saarel lahkelt pakkuda.

Teine magamistuba on võõbatud sirelilillaks. Aknaraamid on lõbusalt mündirohelised. Kliima, kus valgust on ülearugi, ei vaja ruumi ilmestamiseks valget.

Seotud lood:

Kogu elamine on viimistletud naturaalse lubikrohviga — nii nagu Kreeka iidsele arhitektuurile kombeks. Erandiks ei ole ka tualettruum ja vannituba.

Köögis on langenud värvivalik helerohelise kasuks. Trepialused pinnad on nutikalt ära kasutatud ja muudetud panipaigaks.

Söögitoast leiab lillemustreid ja vihjeid meretemaatikale.

Kerget einet võib söögitoa asemel nautida ka basseinis!

Allikas: airbnb.com

LOE LISAKS:

VÄRVITERAAPIA: Ümbritse end värvidega, mis sulle hästi mõjuvad

Too värvid tuppa — vaata häid ideid!