Klassikalised toonid köögis — kas valida valge või hall


Klassikalised toonid köögis — kas valida valge või hall
Klassikaline!

Skandinaavia stiil kõnetab meid juba aastaid ja see suund ei ole raugemas, vastupidi — meile meeldib valgus, heledus ja modernne maalähedus. Enamasti on näiteks skandinaaviapärases võtmes kujundatud köögis tooniks valge, kuid hea valik on ka hall. Arens pakub mõlemat — vaata inspiratsioonivideoid!

Valge klassikaline köök

Klassikaline skandinaaviapärane valge puituks on olnud juba aastaid juhtiv trend ka siinsel köögimaastikul. Viimased aastad on uste stiili muutunud kergemaks, tuues massivpuidust freesuste kõrvale ka pisut lihtsamad vormid.

Valgeks või heledaks värvitud raamuks on alati IN. Kombinatsioonis õlitatud liimpuidust tööpinnaga on selline uks ajatu ja kindel valik, elades üle kõik moed ja trendid.

Puitristidega klaaspinnad, fajansist valamu, retrovõtmes segisti ja –tehnika on muidugi need detailid, mis i-le täpi panevad.

Hall klassikaline köök

Klassikaline MDF raamuks on hea valik neile, kes soovivad alternatiivi peavoolu valgeks värvitud köögile. MDF uksi on võimalik toonida kogu värvikaardi ulatuses.

Messinäidisel on kasutatud uste raamide nurkade ja samuti tagaseinade puhul hõbedavanutust, mis sobib hästi läikiva roostevaba tehnika ning väliste uksehingedega.

Seotud lood:

Pliidiosa marmormustriga tööpind on toodud põhifrondist 20 cm ettepoole, tekitades lisatööpinna ja tuues nähtavale kaunilt töödeldud plaadinurgad.

Laudispinnad ja karniis on samuti meeleolukad detailid, mis sobivad suurepäraselt klassikalises võtmes köökide juurde.