Kavalad sisustusnipid, millega pimedale ajale vastu astuda


Kavalad sisustusnipid, millega pimedale ajale vastu astuda
Foto: Shutterstock

Kätte on jõudnud paljude jaoks kõige masendavam aastaaeg, kus valgust ja päikesepaistet peaaegu ei näegi. Kes aga oskab halva juures head näha teab, et hallil päeval pole midagi mõnusamat, kui varjuda koduseinte vahele ja nautida hubast atmosfääri, tõmmata ümber paitavalt pehme pleed, imetleda küünlavalgust ja rüübata oma lemmikkruusist kakaod. Anname mõned head sügisesed sisustusnipid, millega pimedust ja masendust peletada ning kodule sooja ja hubast hingust lisada!

1. Eksponeeri rohelust

Peta ära oma meeled ja leia toas koht kõigele, millest talvel puudust tunned — toataimedele, lilledele ja looduse värvidele. Rohelus seostub inimesele instinktiivselt turvatundega ja küllusliku toidulauaga. Kui meie silm seda ei märka, tõlgendab meie alateadvus seda kui ohumärki. Kui sa ei ole seda veel teinud, too julgelt koju erinevaid toataimi — on teaduslikult tõestatud, et toataimed leevendavad stressi, puhastavad õhku ja parandavad kütteperioodil tubast mikrokliimat. Põneva ja mõjusa tulemuse saad, kui eksponeerid taimi nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

Toataimede näitamiseks on palju põnevamaid viise, kui ainult aknalaual ja potis. Kaunista omanäoliseid kompositsioone käbide või kivikestega ja ära unusta naturaalse puidu sooja puudutust!