Kaunis ja valgusküllane eramu pealinna piiril


Kaunis ja valgusküllane eramu pealinna piiril
Foto: LVM Kinnisvara

Funktsionaalne arhitektuur, mis arvestab valguse ja ruumiga on meie kliimas eriti teretulnud — et pimedat aega on siin suhteliselt palju, on ju oluline püüda kinni viimnegi valguskiir. Astume sisse ühte avarasse ja valgusküllasesse elamusse Laagris, mis paistab silma hea ruumilahenduse ning õrna ja kerge sisekujundusega!

Arhitekt Ado Eigi projekteeritud eramu on värske ja modernne nii sisult kui ka vormilt. Lisaks detailideni läbi mõeldud planeeringule on ka hoone ehituses ja siseviimistluses kasutatud kaasaegseid ja kvaliteetseid materjale. Eramu on ehitatud lintvundamendile, maja kandvad seinad on fibo plokist ja vahelaed õõnespaneelist.

Kolmekorruselises majas on ruutmeetreid pisut üle kahesaja. Esimeselt korruselt leiab avatud köök-elutoa, mida kroonib kaunis kamin.

Sisekujunduses kohtub uus ja värske disain sooja ja maalähedase naturaalse puiduga. Söögitoolid pärinevad Kartell Mastersi kollektsioonist.

Seotud lood:

Köök pärineb samalt tootjalt, kes on valmistanud mööblit ka Skype kontorisse (Holzmaier).

Peakorruselt leiab veel sauna ja eriti laheda vannitoa, kuhu on küllaltki ebatavalise detailina sisse seatud mugav diivan — miks ka mitte!

Maja teisel korrusel asuvad magamistoad ja pääs kolmanda korruse avarale terrassile. Lastetoas väärib tähelepanu üks igati lahe ja katsetamist vääriv idee — põrandaliistud on asendatud heleda köiega.

  • See kaunis maja on müügis. Huvi korral vaata lähemalt Kinnisvara24.ee lehelt. Fotod: LVM Kinnisvara.

LOE LISAKS:

Tõeliselt vinge moodulmaja, mille saab oma kätega kokku panna

15 nutikat ideed, kuidas elamises ruumi säästa

NÕUANDEID | Milline toon millisesse ruumi sobib?