Katusealune kodu pakub nauditavaid ja trendikaid interjöörilahendusi


Värskenduskuuri läbinud katusealune kodu pakub nauditavaid interjöörilahendusi
Värskenduskuuri läbinud katusealune kodu pakub nauditavaid interjöörilahendusiFoto: Alvhemmakleri

Tõepoolest, selles 1903. aastal ehitatud majas asuvas korteris on harmooniliselt sobitatud nii vana kui ka uus aeg. Hea pinnase selleks annavad kõrged laed, tellissein ja päikeseline asukoht. Kahe magamistoaga 87-ruutmeetrine korter on avastamist väärt!

Siinses köögis mahub lahedalt nii süüa valmistama kui ka sööki nautima, olgu vaid oma pere või suurema seltskonnaga. Rustikaalne tellissein on üks trendisuundadest interjööris aastal 2017.

Üle 3-meetrised laed ja topeltuksed on tõeline unistus! Avarust ja valgust jagub igasse nurka. Söögilaud loob kuningliku mulje.

Kaunilt julge kooslus, mille moodustavad tellissein, messingikarva kubu ja marmori imitatsiooniga töötasapind. Viimane on fjordirohelist tooni — moekas värv aastal 2017.

Messingist segisti sobib kogu kooslust oivaliselt täiendama.

Elutoast pääseb päikeselisele rõdule.

Seotud lood:

Kuna kodu asub maja viimasel korrusel ja naabruskonnaski kõrgemaid hooneid pole, siis saab rõdul nautida vaadet loodusesse. Ei oskaks aimatagi, et tegu on Göteborgi kesklinnaga.

Magamistoas mängivad kaunilt halli värvi peened varjundid.

Ühes toas on koha sisse võtnud garderoob ja töötuba. Siingi on kõik ekstravagantselt kujundatud.

Eriti lahe moodus riiete riputamiseks.

Kogu korteris on taastatud hele laudpõrand, mis sobib sellesse veidi eklektilisse interjööri valatult, luues helge tunde. Kullavärvi peegliraam on pilkupüüdev. Metallist sisseehitatud kapp on kitsas koridoris väga praktiline.


Allikas: Alvhemmakleri

LOE VEEL:

Lihtsad nipid, mille abil kodu soojemaks ja hubasemaks muuta

NÕUANDEID: Kuidas plaanida hästi toimivat garderoobi?