Kahekorruseline katuseterrassiga kodu pakub imelisi vaateid Toompeale


Kahekorruseline katuseterrassiga kodu pakub imelisi vaateid Toompeale
Foto: Myhome

Kalamajas asuvasse korterisse sisenedes hakkab silma hästi läbi mõeldud interjöör. Tühjast korterist on saanud soliidne elamine, kus kena koosluse loovad kvaliteetsed ehitus- ja siseviimistlusmaterjalid ning kõige lõpuks hoolikalt valitud sisustuselemendid. Need kõik on osavasti põiminud arhitekt Siiri Nõva.

Lihtsas interjööris on rõhku pandud sisustuselementidele. Tavapäraste lagede asemel on siin hoopis stiilsed süvendid ja hubase valgustuse annavad disainvalgustid.

Põrandat kaunistab antiikne parkett ja elutoas on kõige krooniks valge kamin. Siin on kindlasti mõnus pimedatel õhtutel istuda.

Korteris on kaks magamistuba. Kui ühes leiab killukese betooni ja paekiviseinte koosluse, siis teise magamistoa teeb omanäoliseks katuseaken, kust paistab öösiti tähistaevas. 

Magamistoas on palju kappe, kuid need jätavad diskreetse mulje. Hele ja tume puit moodustavad tahud, mis täiendavad teineteist.

Seotud lood:

Esik ja vannituba on kompaktsed. 

85-ruutmeetrisele elamispinnale lisaks pakub oivalist äraolemist soojemal ajal 60-ruutmeetrine katuseterrass, kust avanevad kaunid vaated südalinnale. 

Privaatsemalt saab istuda väiksemal rõdul, kuhu hakkab päike paistab pärastlõunal.

Saunamõnusid saab siin kodus samuti nautida ja kolmandal korrusel on veel 9-ruutmeetrine panipaik.

  • Seda kaunist kodu müüb MyHome, vaata lähemalt City24 lehel. Ideaalne elukoht sellele, kes armastab pealinna melu, kuid samas vaiksemat elurajooni.