Kaasaegne aiamaja, mis sobib nii kodukontoriks kui ka koduks külalistele


Kaasaegne aiamaja, mis sobib nii kodukontoriks kui ka koduks külalistele
Foto: Ecospacestudios.com

Pole midagi tavalisemat kui esmaspäeva hommikul tööle kiirustada, autoga ummikus istuda ja peale pikka teekonda lõpuks kontorisse jõuda. Mis oleks, kui tööasjad saaks aga aetud hoopis kiiremini ja mugavamalt ning kontor asuks kodusest hommikukohvist vaid minuti kaugusel? Londonis Ecospace büroos tegutsevad arhitektid töötavad iga päev selle nimel, et elu just nii mugav olekski. Nende loodud moodulmaju saab oma aeda kohandada ja muuta kas kodukontoriks või mugavaks peatuspaigaks külalistele. Tutvume ühe sellisega lähemalt!

Kui kodu hakkab kitsaks jääma, on üks võimalus seda laiendada. Teine ja mõnikord ka soodsam variant on mõelda laheda disainiga moodulmajale, mille võib paigutada eramust hoopis pisut eemale privaatsemasse aianurka.

Ecospace’i visiooniks on orgaanilised ja taastuvad materjalid. Aiamajake on kokku pandud seedripuust paneelidest, mis on lisaks kaunile välimusele ka vastupidavad.

Rõhku on pandud loomulikule valgusele — maja fassaadi kaunistab suur lükanduks-aken. Soojema ilmaga võib kodukontori sulandada üheks õueruumiga.

Seotud lood:

Maja eest leiab pisikese terrassi, kuhu saab kujundada mugava puhkeala.

Interjööri saab muidugi kujundada just nii, nagu keegi soovib — põhjamaiselt valge või sooja ja puiduse.

Fotod: ecospacestudios.com

LOE LISAKS:

Need on Eesti kõige kuulsamad kummitavad mõisad

FOTOD │ Idülliline aiamaja looduse rüpes

Nopime Eesti disaini terrassile ja aeda — 10 lahedat leidu

30 IDEED: vaata tõeliselt tubaseid õueruume!