Julgete mustrite alla mattunud põhjamaine kodu


Julgete mustrite alla mattunud põhjamaine kodu
Foto: Alvhem.com

Skandinaavia stiil ei kujuta endast mitte alati lumivalge ja kahvatu halli lakoonilist ja malbet kooskõla. Üha enam on populaarsust kogumas julged ja lennukad mustrid tapeetidel, kodutekstiilidel ja muudel sisustusaksessuaaridel. Astume sisse ühte julge käega kujundatud põhjamaisesse elamisse!

Muidugi ei tähenda skandinaavialik lähenemine mustritele ülemeelikut värvidemängu — kirkamatele detailidele on kontrastiks toodud muidugi vastandlikke detaile. Kui söögitoast paistab särtsakas tapeet, siis elutuba on tagasihoidlikult hall — äärmustest sünnib täiuslik harmoonia!

Elutoas on põnevaks arhitektuurseks detailiks kaarjas aken. Halli interjööri toovad veidi elevust värvilised diivanipadjad ja triibumustriga vaibake.

Helge ja valge köögi keskpunktiks on söögilaud, mida katab trendikalt abstraktne lina. Kui on soov oma elamises erinevaid värve vahetada ning mustrite ja toonidega eksperimenteerida, siis ei ole selleks paremat võimalust, kui täita hele ruum põnevate aksessuaaridega.

Seotud lood:

Magamistoas kohtuvad rohelised ja roosad pehme ja unenäolise valgega. Pehmust rõhutab veelgi Taanis disainitud VIta Copenhageni hanesulgedest valgusti.

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Alvhem.com

LOE LISAKS:

FOTOD │ Võrratud tapeedi- ja kangamustrid, mis sel hooajal laineid löövad

FOTOD │ Skandinaavia stiilis aiad, rõdud ja terrassid, millest inspiratsiooni ammutada

Värvikas kodu 1930. aastate kortermajas kombineerib uut ja vana