Julgelt tagasihoidlik kodu sinistes ja rohelistes varjundites


Julgelt tagasihoidlik kodu sinistes ja rohelistes varjundites
Foto: Fantastic Frank

Neljatoalise korteri sisekujunduses on kasutatud mitut tooni siniseid ja rohelisi, lisaks veel suuri lillemustreid, ohtralt toataimi ja muid dekoratsioone — kuigi tulemus võiks olla peadpööritavalt ekstravagantne, mõjub elamine oma malbetes kontrastides hoopis tõeliselt harmooniliselt.

Nelja toaga katusekorter pisut enam kui sajal ruutmeetril asub lihtsas Stockholmi 1980. aastatel ehitatud korterelamus. Möödunud aastal sai kodu täielikult renoveeritud ja seda keskmise Skandinaavia stiilis koduga võrreldes tunduvalt värvikamalt. Metsarohelisse rüütatud esik lubab aimata, et sisekujundustest leiab nii mõnegi toreda vimka!

Korterist leiab aga ka tagasihoidliku joonega ruume — näiteks elutuba on mähitud neutraalsesse beeži. Särtsu andvateks detailideks on põnevad kodutekstiilid, omapärased valgustid ja rohked seinapildid.

Üks kahest magamistoast on saanud õrna mündirohelise viimistluse. Voodi jalutsisse on ära mahutatud ka pisike, kuid praktiline kodukontor.

Seotud lood:

Lemmikuteks on sinised ja rohelised toonid, mis on eri tubades esindatud erinevates tonaalsustes. Kui magamistoas langevad rohelised oma mahedamasse äärmusse, siis lastetuba on lahendatud hoopis kirjumas võtmes.

Söögitoas kohtub põhjamaine kargus eklektikaga. Lillemustriga tapeedid, eksootilised toataimed ja julges toonis köögimööbel loovad lahedalt stiilse koosluse.

Söögitoa sulnilt sinised kodutekstiilid vastanduvad ülejäänud ruumile praktilise lihtsusega. Nii ongi kõike täpselt parasjagu ja mustrid, värvid ning tagasihoidlik foon sulanduvad üheks tasakaalukaks tervikuks.

Korteri juurde kuulub avar rõdu, kuhu on mahutatud mugav istumisala, aga ka söögilaud ja väliköök.

Mõeldud on ka taimedele, mis suudavad isegi korterelamu viimasel korrusel tekitada tunde looduse kohalolust.

Vaata rohkem pilte galeriist:

Fotod: Fantastic Frank

LOE LISAKS:

FOTOD │ Vaata, milline näeb välja tüüpiline Põhja-Korea kodu

Tühjuse lummav võlu minimalistliku sisekujundusega korteris

Valmistume sügiseks: sisustusnipid, millega kodu tõeliselt soojaks ja hubaseks muuta

ENNE JA PÄRAST: Mustamäe tüüpkorteri inspireeriv muutumine Skandinaavia stiilis pesaks