Interjöör: Eestis asuv hotell valiti parima disainiga luksushotelliks


Interjöör: Eestis asuv hotell valiti parima disainiga luksushotelliks
Estoria värvikas numbrituba

Häid sisustusideid saab eduaklt näpata ka näiteks hotellide interjööridest ja miks mitte teha seda parimast. Nimelt võitis Tallinnas asuv disaini ja lugude hotell Estoria "World Luxury Hotel Award 2017" võistlusel parima disainhotelli tiitli. Loe, mille poolest hotell silma hakkas.

Ülemaailmse luksushotellide auhinnaga avaldatakse tunnustust hotellide ja spaade teenuste kõrgele kvaliteedile. Nimekirja kuuluvad hotellid kuuluvad hotellide täielikku tippu. Estoria on ainulaadne hotell Tallinna südalinnas, mille interjöör on inspireeritud Eesti disaini ja kultuuri saavutustest ning sisekujunduses on kasutanud rohkelt kaasaegsete Eesti disainerite loomingut. Iga Estoria hotelli tuba jutustab ühe Eestiga seotud köitva eduloo.

Kirkust igasse päeva!

"Estoria hotelli eesmärk on külastajatele laiemalt tutvustada kogu Eestit," ütleb Solo Sokos Hotel Estoria tegevdirektor Klaus Ek. “Kas teadsite, et maailma esimene kosmosetoit on toodetud Eestis? Või, et maailma suurim paekivist hoone asub Tallinnas? Või, et armastatud Estonia teatri laval peeti 1922. aastal tõstmise MM-võistlusi. Meie soov on, et pärast hotellis ööbimist oleks iga meie külaline ühe üllatusliku kogemuse võrra rikkam ning valmis koju jõudes jutustama Eesti kohta vähemalt ühe paeluva loo.”

Seotud lood:

Kirju juurde on valitud mahedad ja neutraalsed toonid.

Estoria igal korrusel on oma lounge ehk elutuba ning Eesti kirjanike loominguga raamatukogu. Hommikusöögil pakutakse Eestiga seostuvaid toite. “Kliendid kiidavadki oma tagasisides meie lugusid, rahulikku und, hommikusööki, teenindust ja tubade värvilisust, mis pidavat suisa meeleolu tõstma,” lisas Ek.

"Kirjutatud tapeet".

Värvika interjööri juurde sobivad tagasihoidlikud nõud.

World Luxury Hotel Awards tiitlit antakse välja juba 11 aastat ning 950 hotelli seast selgitatakse parimad välja avaliku hääletuse teel.

LOE VEEL:

Vaata pilte Eesti hotellide kaunimatest presidendisviitidest

Unikaalsed kunstnike loodud interjöörid hotellis Au Vieux Panier

Külastame maalikunstnik Katrin Karu inspireerivat kodu Lutheri kvartalis

Nopime lahedaid sisustusideid hostelist!

Värvitoonid, mida sisearhitektid kõige enam armastavad